XII Wojewódzki Recytatorski Konkurs Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej

  • Opublikowano: piątek, 22 listopad 2019 19:30
  • Katarzyna Bartkowiak

Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie we współpracy z Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa ma zaszczyt zaprosić nauczycieli i uczniów do wzięcia udziału w  XII Wojewódzkim Recytatorskim Konkursie Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi, Zachodniopomorskiego Kuratora  Oświaty oraz Prezydenta Miasta Szczecin.

Konkurs odbędzie się 5 lutego 2020r. w Zespole Szkół Nr 6  o godz. 09.00. 

Szkolne eliminacje dla uczniów "Gastronomika" odbędą się 15 stycznia w sali 37. 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

 

  1. Regulamin
  2. Karta zgłoszenia: