Kadra Kierownicza Szkoły

 

DYREKTOR SZKOŁY:

 

dr n. med. Adam Grzegrzółka     

 

 

Dyżur dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020

WTOREK w godz. 15.00 – 16.00

(po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się w sekretariacie)


 

WICEDYREKTORZY:

 

mgr Ewa Chmiela     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

mgr Małgorzata Taczała     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

mgr Agnieszka Rozwadowska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


KIEROWNIK PRACOWNI CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO Nr 1

                                    przy ul. Gen. Sowińskiego 3 w Szczeciniemgr inż. Ewa Czerniak   
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KIEROWNIK PRACOWNI CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO Nr 2

                                       przy ul. 3-go Maja w Szczecinie
mgr Ewa Koń     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KIEROWNIK PRACOWNI CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO Nr 3

                                   przy ul. Gen. J. Sowińskiego 3 w Szczecinie

mgr inż. Bogusława Pęciak
     
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK GOSPODARCZY SZKOŁY

 

mgr Emilia Superlak     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY SZKOŁY 

 

mgr Agnieszka Stolarek     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KIEROWNIK INTERNATU

mgr Agata Partyka     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.