Wyniki konkursu Deutsch für Kinofreaks

Niniejszym mamy ogromny zaszczyt ogłosić wyniki II edycji konkursu filmowego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Deutsch für Kinofreaks”. Tematem tegorocznej edycji było Moje hobby/ Mein Hobby. Trzeba podkreślić, że w tej edycji konkursu poziom nadesłanych prac był bardzo wyrównany i ciężko było ustalić ostateczny werdykt, jednak po długich obradach jury konkursowe pod przewodnictwem pani dyrektor Ewy Chmieli w składzie Małgorzata Gonciarz i Magdalena Lesień podjęło decyzję, że:

W kategorii szkoły podstawowe

I miejsce zajęły  Aleksadra Woźniak i Julia Szews.

II miejsce Dorota Nowak i Martyna Stróżewska.

W kategorii szkoły ponadpodstawowe

I miejsce zajęła Agnieszka Kowal ZS 6 ,

II miejsce Weronika Adamiak LO 9

III miejsce Natalia Turek ZS 6.

Uczniowie z ZSEE w składzie Dawid Bednarski, Łukasz Pawlik i Gabriel Jazikiewicz w tej edycji konkursu uplasowali się niestety poza podium, ale dla nich przygotujemy nagrodę pocieszenia.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom pragniemy gorąco podziękować. Szczególne podziękowania składamy zwycięzcom tej edycji konkursu i już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w jego kolejnej edycji, która już w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorki konkursu

Małgorzata Gonciarz

Magdalena Lesień