Zbliża się XII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych

  • Opublikowano: środa, 22 styczeń 2020 08:18
  • Katarzyna Bartkowiak

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnej edycji XII Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych – język angielski. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy uczniowie naszej szkoły. W konkursie mogą brać udział uczniowie posiadający obywatelstwo polskie.

Wymagany zakres treści obejmuje rozszerzone programu nauczania z języka angielskiego realizowane w szkołach ponadpodstawowych.

Zwycięzcy eliminacji szkolnych będą reprezentowali Szkołę w XII Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych,  dnia 8 lutego, o godzinie 14.00 na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego, którego organizatorami są Uniwersytet Szczeciński i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Konkurs szkolny odbędzie się 27.01.2020 (poniedziałek), o godzinie 9.50 w sali 58.

Zapisy u nauczycieli j. angielskiego. Zapraszamy.

Beata Pełech