ZAKOŃCZONA REKRUTACJA NA KKZ

W związku zakończoną rekrutacją uzupełniającą, na kwalifikacyjne kursy zawodowe w kwalifikacji TG. 04 „Produkcja wyrobów cukierniczych” i TG.07 „Sporządzanie potraw i napojów”, oraz obowiązującymi od 25 maja 2018 r. przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych RODO, informujemy, że lista osób, które zakwalifikowały się na te formy kształcenia dostępna jest w sekretariacie szkoły. Termin rozpoczęcia kursu zostanie podany do Państwa wiadomości i umieszczony na stronie internetowej szkoły, po uzyskaniu przez szkołę zgody na prowadzenie kursu od organu prowadzącego szkołę. Każdy ze słuchaczy otrzyma telefonicznie lub listownie informację o terminie i miejscu rozpoczęcia zajęć edukacyjnych.

Zespół Szkół Nr 6 im. M. Reja
70 – 236 Szczecin
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
tel.:(91)4333504; (91)4333520
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.