Poniżej znajduje się podanie o uczestnictwo w kursie w formacie PDF.

POBIERZ

Komunikat 24 maja 2020

  • Opublikowano: poniedziałek, 25 maj 2020 22:15
  • Katarzyna Bartkowiak

Szanowni Państwo Słuchacze KKZ!

Informujemy, że istnieje możliwość osobistego odbioru dyplomu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji zawodowych, dla słuchaczy kursu TG.07 „Sporządzanie potraw i napojów oraz słuchaczy kursu TG.04 „Produkcja wyrobów cukierniczych”.

Jest to możliwe po wcześniejszym umówieniu się na odbiór dyplomu, przez skontaktowanie się ze szkołą, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej z sekretariatem szkoły
w godz. 8.30 – 13.30.

tel. 91-43-33-504 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KKZ w 2018 r.

Prosimy słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych o zapoznanie się z załączonymi poniżej dokumentami.

Edyta Wach

 

Spotkanie organizacyjno – informacyjne dla kandydatów na słuchaczy KKZ

Zapraszamy na spotkanie organizacyjno – informacyjne dla kandydatów
na słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych
w kwalifikacji TG.04 i TG.07, które odbędzie się w Zespole Szkół Nr 6
im. Mikołaja Reja w Szczecinie przy ulicy Sowińskiego 3,
dnia 28.09.2018 r. (piątek) o godzinie 16.30
w auli (parter budynek B).

Na spotkaniu przedstawimy regulamin i strukturę organizacyjną kwalifikacyjnych kursów oraz plan zajęć i terminarz zjazdów oraz poruszymy wiele spraw organizacyjnych.

Prosimy także o uzupełnienie brakującej dokumentacji obowiązującej przy składaniu podania na kurs (dowód - kserokopia, świadectwo ostatniego etapu kształcenia – kserokopia, oryginał, dowód wpłaty na wpisowe).

 

Koordynator kwalifikacyjnych kursów zawodowych
Edyta Wach

ZAKOŃCZONA REKRUTACJA NA KKZ

W związku zakończoną rekrutacją uzupełniającą, na kwalifikacyjne kursy zawodowe w kwalifikacji TG. 04 „Produkcja wyrobów cukierniczych” i TG.07 „Sporządzanie potraw i napojów”, oraz obowiązującymi od 25 maja 2018 r. przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych RODO, informujemy, że lista osób, które zakwalifikowały się na te formy kształcenia dostępna jest w sekretariacie szkoły. Termin rozpoczęcia kursu zostanie podany do Państwa wiadomości i umieszczony na stronie internetowej szkoły, po uzyskaniu przez szkołę zgody na prowadzenie kursu od organu prowadzącego szkołę. Każdy ze słuchaczy otrzyma telefonicznie lub listownie informację o terminie i miejscu rozpoczęcia zajęć edukacyjnych.

Zespół Szkół Nr 6 im. M. Reja
70 – 236 Szczecin
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
tel.:(91)4333504; (91)4333520
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.