II edycja konkursu Deutsch für Kinofreaksż

  • Opublikowano: poniedziałek, 18 listopad 2019 21:08
  • Katarzyna Bartkowiak

  Szanowni Państwo, nauczyciele języka niemieckiego,

mamy przyjemność zaprosić Państwa, a w szczególności Państwa młodzież do udziału w II edycji konkursu pt.:"Deutsch  für Kinofreaks", który organizowany jest przez Zespół Szkół Nr 6 w Szczecinie, czyli popularny "Gastronomik" . 

Konkurs polega na przygotowaniu krótkiego, około 5 minutowego film w języku niemieckim. W tym roku szkolnym temat konkursu brzmi "Mein Hobby". Liczą się pomysł i kreatywność uczniów. Konkurs trwa od 18.11.2019 do 31.03.2020.

Regulamin i zasady konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie Zespołu Szkół Nr 6 (Gastronomik) w zakładce Język niemiecki w Gastronomiku.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z uczniami do udziału w naszym konkursie.

 

 

Organizatorki konkursu 

Magdalena Lesień

Małgorzata Gonciarz