Tarcza

Konkurs "Pływające ogrody"

• Opublikowano: czwartek, 21, marzec 2019 16:15
  • Adam Grzegrzółka

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami IX Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” .

W kategorii : praca plastyczna

III miejsce zajęły:

Weronika Aleksandrowicz z klasy IV „b”tżug

Izabela Jakubiszyn z klasy IV „b”tżug

Uczennice przygotowały się pod kierunkiem pana prof. Adama Grzegrzółki

W kategorii : praca literacka , wiersz

II miejsce zajął:

Bartosz Kubiak z klasy II a tżug

III miejsce zajęła:

Justyna Piasecka z klasy II th

Uczniowie przygotowali się pod kierunkiem pani prof. Iwony Walczak

Gratulujemy uczniom i dziękujemy za poświęcony czas. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 28 marca 2019 roku o godzinie 14.00 w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

Targi Edukacyjne EDU DAY 2019 dla uczniów klas maturalnych

Uczniów klas maturalnych, którzy zapisali się na targi edukacyjne, zapraszamy na zbiórkę przed szkołą jutro 14.03.2019 r. o godzinie 9:50.

Targi Edu Day, to dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, najlepsza okazja by spotkać kilkanaście prestiżowych uczelni wyższych z całej Polski w jednym miejscu, zapoznać się z ich rozbudowaną ofertą edukacyjną, poznać zasady rekrutacji na wymarzone studia, sprawdzić dodatkową ofertę szkół wspomagającą studiowanie (stypendia, baza socjalno-bytowa itd.).

Do zobaczenia,
Anna Barcicka

KOMÓRKOMANIA 2019

20 marca 2019 (środa w godzinach 9.00-18.00) na terenie naszej szkoły odbędzie się trzecia już akcja „Komórkomanii”, czyli będziemy rejestrować potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku.

Zapraszamy Was i waszych znajomych (rejestrujemy także osoby spoza naszej Szkoły) do włączenia się do społeczności fundacji DKMS. Społeczności której nie jest obojętny los osób chorych na nowotwory krwi.

Przed podjęciem decyzji o ewentualnej rejestracji prosimy zapoznać się z prezentacją (w załączniku).

Aneta Stawicka

Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy w Berufliche Schule des Landkreises Vorpommern - Greiswald w Torgelow

• Opublikowano: poniedziałek, 04, marzec 2019 15:04
  • Anna Barcicka

Galeria zdjęć

W dniu 27.02.2019r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy w zaprzyjaźnionej szkole Berufliche Schule des Landkreises Vorpommern - Greiswald w Torgelow. Temat przewodni to „Bohater mojego dzieciństwa”. Warto podkreślić, że młodzież korzystając z różnorodnych surowców wykazała się niebywałą wyobraźnią, pomysłowością i fantazją przez co jury miało niebywale trudne zadanie. Oceniany był wygląd prac, harmonia, nawiązanie do tematu przewodniego, stosowanie różnych technik i kompozycja smakowa.

Miło mi poinformować, że Monika Kalecińska z klasy III kc zajęła I miejsce, a Damian Stępień z klasy III c tżug III miejsce.

Gratulacje!

Danuta Sękalska

Zapraszamy do teatru!

Zapraszamy ponownie do Teatru Polskiego 17 kwietnia (godz. 19.00) na przezabawny spektakl „Okno na parlament”. Cena biletu: 30 zł. Pieniądze wpłacamy do 20 marca.

Informujemy, że są jeszcze dostępne ostatnie bilety na spektakl „Zamek z piasku” (12 marca, Teatr Polski”, godz. 19.00, cena: 25 zł). Pieniądze wpłacamy do najbliższego czwartku.

Iwona Walczak
Małgorzata Kowalczyk
Anna Włoch

Konkurs „Najaktywniejsza klasa w szkole”

W ramach konkursu klas w naszej szkole odbyły się konkursy:

• gastronomiczny na „Najoryginalniejszą tarte
  • gastronomiczno-hotelarski „Sprawne ręce”
  • udział klas w akcjach organizowanych przez koordynatora
    wolontariatu, promocji zdrowia oraz Samorząd Szkolny.

Nasi Uczniowie mogli uzyskać (jak w ubiegłym roku) 5 punktów dla klasy za sam udział w konkursach
oraz dodatkowe punkty za pierwsze trzy miejsca w wysokości:

• 7 punktów za miejsce I,
  • 5 punktów za miejsce II,
  • 3 punkty za miejsce III
  • 1 punkt za ewentualne wyróżnienia.

Najwyższą ilość punktów uzyskały klasy:

• 2 atżug – 33 pkt.,
  • 3 tgk – 30 pkt., 1 ctżug – 30 pkt.,
  • 2 btżug – 27 pkt., 4 tot – 27 pkt.

Gratuluję i zachęcam do dalszej rywalizacji w kolejnych konkursach!

Anna Narzekalak

Ważne adresy i telefony:

Zapraszamy na stronę WWW dotyczącą języka angielskiego

Patrycja Kosińska-Lampka

Iwona Walczak