Tarcza
Biologia
pilotaz

Harmonogram spotkań w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - 2018 r.

Zapraszamy niżej wymienione klasy na warsztaty, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Celem warsztatów jest aktywne wspieranie przedsiębiorczych postawy i inicjatyw młodych ludzi.

14 listopada 2018 r. odbędą się spotkania z p. Michałem Krempa z Biura Karier Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum według poniższego harmonogramu:

9:50-10:35 2atżg Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana
10:45-11:30 2th Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana
11:50-12:35 3k/c Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej/autoprezentacja
12:45-13:30 1th
Poznaj swoje potrzeby- Test samooceny Hollanda
13:40-14:25 1th
Przygotowanie profilu zawodowego - CV i list motywacyjny

16 listopada 2018 r. zapraszamy na warsztaty następujące klasy:

8:55-9:40 1 dtżg Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana
9:50-10:35  1 btżg Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana

Anna Barcicka
Szkolny Ośrodek Kariery

Harmonogram spotkań w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - 2018 r.

9:50-10:35 2atżg Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana
10:45-11:30 2th Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana
11:50-12:35 3k/c Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej/autoprezentacja
12:45-13:30 1th
Poznaj swoje potrzeby - Test samooceny Hollanda
13:40-14:25 1th
Przygotowanie profilu zawodowego - CV i list motywacyjny

16 listopada 2018 r. zapraszamy na warsztaty następujące klasy:

8:55-9:40 1 dtżg Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana
9:50-10:35  1 btżg Poznaj swój kolor- "Kod Kolorów" Taylora Hartmana

Anna Barcicka
Szkolny Ośrodek Kariery

Klub Muzomaniaków zaprasza na "Bohemian rhapsody"!

Film  o Freddiem Mercurym - niezwykłym artyście i legendzie światowego rocka obejrzymy w czwartek 8.11.2018 o godz. 18 w kinie "Helios".

Osoby zainteresowane proszę o wpisanie się na listę chętnych - mailowo - za pośrednictwem   i-dziennika lub osobiście w sali 44 do wtorku 6.11.2018.

Wpłaty - 14 zł za bilet ulgowy - przyjmuję do wtorku  6.11. 2018 do godz. 14:35 w sali 44.

Iwona Czajkowska-Bajor

Godzina dla Szczecina

• Opublikowano: środa, 31, październik 2018 05:52
  • Aneta Stawicka

26. X. 2018 roku wolontariusze Naszej Szkoły zorganizowali warsztaty kulinarne dla dzieci ze świetlicy środowiskowej PROMYCZEK w Szczecinie. Było mnóstwo pozytywnych emocji i świetnej zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Opiekun SKW Stawicka A.

Attachments:
Download this file (godzina dla Szczecina 2018.pdf)godzina dla Szczecina 2018.pdf[ ]7508 kB

Bóg rozmawia przez pijanych?

25 października 2018r.  uczniowie naszej szkoły – 83 miłośników teatru obejrzało spektakl pt. „Pijani” w reż. Roberta Rakowskiego w Teatrze Współczesnym.

Jak sam tytuł wskazuje wszyscy bohaterowie tej sztuki, przez cały czas jej trwania są pijani – pijani w sztok, uraczeni dobrym alkoholem, zataczający się po suto zakrapianej imprezie, albo w jej trakcie. Nie warto ich jednak lekceważyć – pozbawieni hamulców i śmieszni jednocześnie wypowiadają więcej niż można powiedzieć na trzeźwo, bo przecież „Bóg rozmawia ze światem przez pijanych”.

Spektakl porusza wiele problemów nurtujących współczesnego człowieka, takich jak miłość, śmierć, pieniądze, zdrada… wegetarianizm. Napięcie emocjonalne towarzyszące widzowi skłania go do głębokiej refleksji, a nawet osobistej rewizji wyznawanych poglądów.

Warto również dodać, że w spektaklu, obok aktorów Teatru Współczesnego, zadebiutowali absolwenci PWSTiF w Łodzi – Karolina Sawka i Konrad Eleryk.

organizatorki:

Iwona Walczak

Anna Włoch

Małgorzata Kowalczyk

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Gastronomika

• Opublikowano: niedziela, 28, październik 2018 21:41
  • Iwona Walczak

23 października 2018r. uczniowie klas 1c tżug, 2 kel/tżug oraz 3a tżug wybrali się ze mną na film Wojciecha Smarzowskiego "Kler".

Ze względu na poruszany temat obraz zbiera różnorodne recenzje , ale z pewnością nalezy stwierdzić, że budzi ogromne emocje. To przede wszystkim dzieło o ludzkich słabościach, ale także o samotności i zagubieniu. Z całą pewnością film skłania do refleksji, nie zostawia widza obojętnym wobec ukazanych sytuacji.

Na uwagę zasługują także rewelacyjne kreacje aktorskie, dzięki którym możemy sie wzruszać, smiać, płakać czy po prostu zastanowić.

Ten film trzeba obejrzeć, gdyż nie odzwierciedla on wyłącznie problemów współczesnego Kościoła, lecz porusza emocje, zmusza do refleksji, ukazuje różne oblicza ludzkiej, jakże skomplikowanej, natury i na pewno ukazuje człowieka w jego niedoskonałości.

Anna Wiśniewska

Ważne adresy i telefony:

Zapraszamy na stronę WWW dotyczącą języka angielskiego

Patrycja Kosińska-Lampka

Iwona Walczak