Warsztaty czytelnicze w przedszkolu

• Opublikowano: poniedziałek, 17, czerwiec 2019 19:42
  • Katarzyna Bartkowiak

24. 05.2019 wolontariuszki z klasy I C tżug (Asia i Karolina) pod opieką Pani M. Bogusławskiej przygotowały warsztaty czytelnicze dla przedszkolaków.

Uczennice przedstawiły małym, słuchaczom wiersz Jana Brzechwy „Żaba” oraz przeprowadziły bardzo ciekawe zajęcia.

Zabawy było co nie miara, a małe serduszka pełne wdzięczności.

Podziękowania za udział w Komórkomanii

Galeria zdjęć

20 marca 2019 na terenie naszej szkoły odbyła się trzecia już akcja „Komórkomanii”. Zarejestrowaliśmy kolejnych 15 osób, czyli dzięki wspaniałej pracy naszych wolontariuszy i dzięki Waszym otwartym sercom mamy już na swoim koncie zarejestrowanych 112 potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku.

112 szans na życie dla osób chorych na nowotwory krwi!!!

Dziękujemy!!!

Aneta Stawicka

KOMÓRKOMANIA 2019

20 marca 2019 (środa w godzinach 9.00-18.00) na terenie naszej szkoły odbędzie się trzecia już akcja „Komórkomanii”, czyli będziemy rejestrować potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku.

Zapraszamy Was i waszych znajomych (rejestrujemy także osoby spoza naszej Szkoły) do włączenia się do społeczności fundacji DKMS. Społeczności której nie jest obojętny los osób chorych na nowotwory krwi.

Przed podjęciem decyzji o ewentualnej rejestracji prosimy zapoznać się z prezentacją (w załączniku).

Aneta Stawicka

Warsztaty czytelnicze w przedszkolu

25.01.2019 wolontariuszki z klasy I C tżug (Ania, Asia i Karolina) pod opieką Pani M. Bogusławskiej przygotowały warsztaty czytelnicze dla przedszkolaków.

Uczennice przedstawiły małym, słuchaczom wiersz Jana  Brzechwy „Żuk” oraz przeprowadziły bardzo ciekawe zajęcia, na których dzieci kolorowały postacie z wiersza, tańczyły do piosenki o biedronce i odpowiadały na pytania dotyczące zwierząt.

Zabawy było co nie miara, a małe serduszka pełne wdzięczności.

Galeria zdjęć

Wolontariusze w przedszkolu

Wolontariusze naszej szkoły pod opieką pani Magdaleny Bogusławskiej nawiązali współpracę z dwoma szczecińskimi przedszkolami.

Zadaniem młodzieży jest organizowanie i przeprowadzanie cyklicznych zajęć dla dzieci.

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją naszych działań w tym zakresie.

Wolontariusze realizują projekt

Członkowie SKW w roku szkolnym 2018/2019 podjęli współpracę ze stowarzyszeniem MALI WIELCY i uczestniczą we współrealizacji  projektu „Mali mogą Więcej”. Zadaniem wolontariuszy jest wprowadzanie dzieci Szkół Podstawowych w świat kompetencji miękkich.

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi relacjami z warsztatów.