Tarcza
Biologia
pilotaz

22.10.2018 r.

PONIEDZIAŁEK -  22.10.2018 r.

 

Zastępstwa za panią/pana: E. Pierzchałę

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

3-4

IIA TŻUG

D. Sikuciński

302

P. Kosińska-Lampka

56

 

Zastępstwa za panią/pana: I. Walczak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

3

III TH

A. Włoch

106

4

IVA TŻUG

A. Włoch

106

5

IVA TŻUG

A. Wiśniewska

66

6

IIB kuch

M. Kowalczyk

37

7

I TOT

A. Wiśniewska

66

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Barcicką

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

5

I TH

A. Ratajczak (łączenie grup)

206

6

II TŻUG/KEL

A. Wiśniewska

66

7

III k/c

Klasa idzie do domu

-

8

II TH

Klasa idzie do domu

-

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Bartkowiak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

III k/c

Klasa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

-

2

III k/c

A. Włoch

106

3-4

II TOT

A. Ratajczak (łączenie grup)

206

 

19.10.2018 r.

PIĄTEK -  19.10.2018 r.

 

Zastępstwa za panią/pana: I. Walczak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

II TH

czytelnia

-

2

II TH

M. Taczała

105

3

I TOT

M. Taczała

105

4

I k/c

B. Szczycińska

55

5

IIA TŻUG

M. Taczała

105

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Barcicką

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1-2

I TH

Ł.Małecki

42

3

II TOT

D. Sikuciński

302

4

IIB TŻUG

D. Sikuciński

302

5

IIIB kuch

J. Drewniak

306

6

II TOT

J. Drewniak

306

 

Zastępstwa za panią/pana: B. Pełech

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

III TOT

czytelnia

-

2

III TOT

P. Kosińska-Lampka

56

3

IV TOT

I. Rokita-Lisiecka (łączenie grup)

57

4

IV TOT

I. Rokita-Lisiecka (łączenie grup)

57

5

I TH

D. Sikuciński

302

I TOT

I. Rokita-Lisiecka

57

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Kochmańską

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

IB TŻUG

R. Szkołut

303

2

II TOT

B. Napiontek

54

3

ID TŻUG

M. Kraszewska-Kowalczyk

208

4

II TOT

M. Bogusławska

101

5

IV KEL

M. Bogusławska

101

6

IA TŻUG

M. Bogusławska

101

 

Zastępstwa za panią/pana: BIOLOGIA (WAKAT)

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

ID TŻUG

A. Grzegrzółka

205

2

IB TŻUG

A. Grzegrzółka

205

3

IA TŻUG

A. Grzegrzółka

205

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Stawicką

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

7-8

IVA TŻUG

M. Kroehnke

51

 

Zastępstwa za panią/pana: E. Pierzchałę

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

2

IV KEL

I. Rokita-Lisiecka

57

3

IV KEL

P. Kosińska-Lampka

56

5

IIIB TŻUG

A. Wiśniewska

66

6

IIA TŻUG

M. Postawa

59

7

IIIB kuch

I. Rokita-Lisiecka

57

8

IIIB TŻUG

I. Rokita-Lisiecka

57

 

Zastępstwa za panią/pana: T. Turka

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

6

IVB TŻUG

I. Rokita-Lisiecka (łączenie grup)

57

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Bartkowiak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

I TOT

Klasa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną

-

2

I TOT

M. Sokołowska

305

3

I k/c

M. Sokołowska

305

4

IC TŻUG

J. Drewniak

306

5

II TOT

B. Napiontek

54

 

 

18.10.2018 r.

CZWARTEK -  18.10.2018 r.

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Bartkowiak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

IIIA TŻUG

M. Postawa

59

2

III TOT

M. Postawa

59

5

I TOT

D. Warzocha

65

 

Zastępstwa za panią/pana: I. Kępczyńską-Sitko

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

4

IIIA TŻUG

M. Krukowski

105

5-6

II TŻUG/KEL

D. Sikuciński

302

 

Zastępstwa za panią/pana: E. Pierzchałę

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1-2

IIA TŻUG

D. Sikuciński

302

P. Kosińska-Lampka

56

3

IA TŻUG

I. Rokita-Lisiecka

57

IB TŻUG

P. Kosińska-Lampka

56

IC TŻUG

D. Sikuciński

302

ID TŻUG

T. Turek

60

5

IIB kuch

R. Szkołut 303

6

IIB kuch

S. Pawlus 39

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Ratajczak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

I TOT

T. Warzocha

206

2-3

I TOT

T. Warzocha

206

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Kochmańską

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

3-4

IV TOT

M. Bogusławska

87

17.10.2018 r.

ŚRODA -  17.10.2018 r.

 

Zastępstwa za panią/pana: E. Pierzchałę

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

IIIB TŻUG

D. Sikuciński

302

2

IV KEL

M.Bogusławska

101

3

IIIB kuch

B. Pełech

58

 

Zastępstwa za panią/pana: BIOLOGIA (WAKAT)

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

7

III TŻUG/KEL

A. Grzegrzółka

205

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Ratajczak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

4-5

III TOT

K. Bartkowiak (łączenie grup)

43

6

IB TŻUG

A. Sadzikowska

47

7

I TOT

K. Bartkowiak

206

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Kochmańską

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

II TH

M. Bogusławska

101

3

III TH

M. Bogusławska

87

4

IC TŻUG

M. Bogusławska

87

6

II TOT

D. Sikuciński

302

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Barcicką

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

5

III k/c

A. Ciejak

64

6-7

I TH

Grupa idzie do domu

-

 

Zastępstwa za panią/pana: S. Pawlus

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

4

ID TŻUG

I. Czajkowska-Bajor

44

5

III TH

M. Lesień

63

6

III TH

I. Walczak

37

7

IA TŻUG

I. Czajkowska-Bajor

44

 

Zastępstwa za panią/pana: M. Kraszewską-Kowalczyk

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

5

IV TH

P. Kosińska-Lampka

56

6

II TŻUG/KEL

A. Wiśniewska

66

8

III TH

Klasa idzie do domu

-

Tydzień Kariery 2018 r.

  • Opublikowano: poniedziałek, 15, październik 2018 20:05
  • Anna Barcicka

Poniżej wymienione klasy zapraszam na zajęcia warsztatowe

organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Anna Barcicka

 

16.10.2018 r.

  • Opublikowano: poniedziałek, 15, październik 2018 09:39
  • Ewa Chmiela

WTOREK -  16.10.2018 r.

 

 

Zastępstwa za panią/pana: A. Ratajczak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

IB TŻUG

T. Warzocha

206

2

IA TŻUG

T. Warzocha

206

3

I k/c

T. Warzocha (łączenie grup)

206

4

ID TŻUG

T. Warzocha (łączenie grup)

206

5-6

I TOT

K. Bartkowiak

206

 

Zastępstwa za panią/pana: E. Pierzchałę

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

3

IA TŻUG

I. Rokita-Lisiecka

57

IB TŻUG

P. Kosińska-Lampka

56

IC TŻUG

D. Sikuciński

302

ID TŻUG

T. Turek

60

4

IV KEL

I. Rokita-Lisiecka

57

5

IIIB TŻUG

D. Sikuciński

302

 

Zastępstwa za panią/pana: Ł. Małeckiego

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1-2

II TH

A. Rozwadowska (łączenie grup)

42

 

Zastępstwa za panią/pana: J. Drewniak

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

2-3

III TŻUG/KEL

M. Kraszewska-Kowalczyk

208

4

IA TŻUG

I. Czajkowska-Bajor

44

 

Zastępstwa za panią/pana: K. Kochmańską

Nr lekcji

Klasa

Imię i nazwisko zastępcy

sala

1

II TOT

M. Bogusławska

101

 

Podkategorie

Strona poświęcona tematyce na zajęciach informatyki: Lekcje informatyki:tematy i ćwiczenia

Witaj, 

ta strona poświęcona jest matematyce. Znajdziesz tutaj:

- karty pracy, zestawy ćwiczeń- Bank Zadań

- komunikaty i ważne informacje o dodatkowych zajęciach z  matematyki

- odnośniki do stron o tematyce matematycznej

Zapraszamy!

Zespół nauczycieli matematyki

 

 

Ważne adresy i telefony:

 

Zapraszamy na stronę WWW dotyczącą języka angielskiego

http://zs6szczecin-ang.webnode.com//

Patrycja Kosińska-Lampka

Iwona Walczak

Marcin Kosior

Szok

Login Form