„Bez dopalania. Nie dajmy się zabić !”.

• Opublikowano: wtorek, 11, czerwiec 2019 14:35
  • Adam Grzegrzółka

Uczniowie klasy 1 b tżu Cyrulik Julia, Kantor Agnieszka, Koc Aleksandra, Kościołek Wiktoria, Krawczyk Kacper, Marcinkowska Wiktoria, Piller Joanna, Repka Marcelina, Sieczkoś Nikola pod opieką p. prof. Agnieszki Ratajczak wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wyższą Szkołę Humanistyczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, adresowanym do młodzieży liceów i techników. Patronat nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Szczecin, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie, Polskie Radio Szczecin, „Kurier Szczeciński” i Pallada Ubezpieczenia.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu spotu filmowego lub radiowego poświęconego środkom zastępczym, zagrożeniom związanym z ich zażywaniem oraz sposobom pogłębiania wśród nastolatków świadomości i promowania właściwych postaw w celu zapobiegania lub uchronienia się przed tym niebezpieczeństwem.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia spotów konkursowych naszych uczniów.

Filmy:

Nr 1