Komunikat Dyrektora VI

• Opublikowano: czwartek, 25, kwiecień 2019 12:58
  • Adam Grzegrzółka

Szanowni RODZICE, Drodzy UCZNIOWIE,

W związku z zawieszeniem akcji STRAJKOWEJ nauczycieli Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja informuję, że od dnia
29 kwietnia 2019 r. zajęcia szkolne będą odbywać się zgodnie z planem lekcji zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Internat dla dziewcząt:

będzie czynny w niedzielę 28 kwietnia 2019 r. od godz. 17.00.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV:

W związku z przeprowadzoną klasyfikacją uczniów klas czwartych Technikum Gastronomicznego i Technikum Hotelarskiego informuję, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 30 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w auli szkoły (obowiązuje strój galowy). Uczniowie, którzy chcieliby odebrać świadectwa wcześniej, będą mogli to zrobić od jutra (26 kwietnia 2019 r.) od godz. 13.00 w sekretariacie dyrektora szkoły. Wyrażam jednak nadzieję, że spotkamy się wszyscy na uroczystości szkolnej, którą przygotowują Wasi Nauczyciele oraz uczniowie młodszych klas. Serdecznie wszystkich zapraszam.

W imieniu własnym chciałbym bardzo serdecznie podziękować Rodzicom i Uczniom za okazane wsparcie i dużą życzliwość w tych trudnych dniach akcji protestacyjnej nauczycieli. Dobrze wiedzieć, że jesteście z nami, że jesteśmy wspólnotą.

Z uszanowaniem

dr n. med. Adam Grzegrzółka