Komunikat Dyrektora V

• Opublikowano: wtorek, 23, kwiecień 2019 11:25
  • Adam Grzegrzółka

DRODZY RODZICE!

Zawiadamiam, iż w związku z przedłużającą się akcją STRAJKOWĄ nauczycieli Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja do odwołania, nie jestem w stanie zapewnić zajęć lekcyjnych oraz bezpiecznych warunków pobytu młodzieży w szkole. Nikt nie wie, jak długo trudna dla Państwa, niedogodna dla dzieci i dyskomfortowa dla dyrektorów sytuacja potrwa.

Zgodnie z planem odbywają się zajęcia praktyczne w  CKP Nr 2  przy ul. 3 Maja, gdzie mogą również zgłaszać się uczniowie odbywający zajęcia praktyczne w CKP nr 1 (ul. Sowińskiego 3). Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe u pracodawców odbywaja sie zgodnie z wcześniej ustalony harmonogramem.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze: ZS nr 6 przy ul. Sowińskiego 3 w godz.: 8-14

Sala: 101 – klasy I

Sala: 105 – klasy II

Sala: 106 – klasy III

Sala: 205 – klasy IV

Internat dla dziewcząt – ze względu na brak możliwości zapewnienia bezpiecznych warunków pobytu wychowanek w dalszym ciągu internat będzie nieczynny do odwołania. Istnieje możliwość wejścia do internatu w celu zabrania potrzebnych rzeczy codziennie w godzinach: 9.00-12.00.

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV przewidywane jest na piątek 26 kwietnia 2019 r na godz. 10.00., pod warunkiem, że odbędzie się Rada Pedagogiczna zatwierdzająca wyniki klasyfikacji.

Wszelkie informacje i zmiany będą podawane poprzez stronę internetową szkoły oraz ogłoszenia zamieszczane na drzwiach wejściowych do placówki.

Wejście do szkoły od dziedzińca (kręte schody).

Za pomoc i zrozumienie tej trudnej sytuacji z góry serdecznie dziękuję.

W razie pytań ze strony Państwa bardzo proszę o kontakt. Jestem do Państwa dyspozycji.

dr n. med. Adam Grzegrzółka

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja w Szczecinie