Tarcza

• Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2019 13:16
  • Adam Grzegrzółka

DRODZY RODZICE!

Zawiadamiam, iż w związku z trwającą akcją STRAJKOWĄ nauczycieli Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja do odwołania, nie jestem w stanie zapewnić zajęć lekcyjnych oraz bezpiecznych warunków pobytu młodzieży w szkole. Przypuszczać należy, że sytuacja będzie bardzo dynamiczna, stąd informacje o regularnym funkcjonowaniu szkoły będą podawane poprzez stronę internetową szkoły oraz ogłoszenia zamieszczane na drzwiach wejściowych do placówki. W przypadku osób, które na czas strajku nauczycieli, nie będą w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom od dnia 15 kwietnia 2019 r. dyrektor szkoły zorganizuje zajęcia:

Zajęcia praktyczne: CKP przy ul. 3 Maja – młodzież odbywająca zajęcia praktyczne

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze: ZS nr 6 przy ul. Sowińskiego 3:

Sala: 101 – klasy I

Sala: 105 – klasy II

Sala: 106 – klasy III

Sala: 205 – klasy IV – uczniowie, którzy chcieliby poprawić oceny mogą to zrobić. N-l matematyki będzie dostępny w poniedziałek 15.04.2019 r.  od godz. 9.00-13.00.

Wejście do szkoły od dziedzińca (kręte schody).

Nikt nie wie, jak długo trudna dla Państwa, niedogodna dla dzieci i dyskomfortowa dla dyrektorów sytuacja potrwa.

Za pomoc i zrozumienie tej trudnej sytuacji z góry serdecznie dziękuję.

W razie pytań ze strony Państwa bardzo proszę o kontakt. Jestem do Państwa dyspozycji.

Internat dla dziewcząt – ze względu na brak możliwości zapewnienia bezpiecznych warunków pobytu wychowanek w dalszym ciągu internat będzie nieczynny do odwołania. Istnieje możliwość wejścia do internatu w celu zabrania potrzebnych rzeczy codziennie w godzinach: 9.00-14.30.

dr n. med. Adam Grzegrzółka

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja w Szczecinie