Tarcza

• Opublikowano: poniedziałek, 08, kwiecień 2019 13:26
  • Adam Grzegrzółka

DRODZY RODZICE!

Zawiadamiam, iż w związku z trwającą akcją STRAJKOWĄ nauczycieli Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja do odwołania, nie jestem w stanie zapewnić zajęć lekcyjnych oraz bezpiecznych warunków pobytu młodzieży w szkole. Przypuszczać należy, że sytuacja będzie bardzo dynamiczna, stąd informacje o regularnym funkcjonowaniu szkoły będą podawane poprzez stronę internetową szkoły oraz ogłoszenia zamieszczane na drzwiach wejściowych do placówki. W przypadku osób, które na czas strajku nauczycieli, nie będą w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom od dnia 9 kwietnia 2019r. dyrektor szkoły zorganizuje zajęcia:

Zajęcia praktyczne: CKP przy ul. 3 Maja

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze: ZS nr 6 przy ul. Sowińskiego 3:

Sala: 101 – klasy I

Sala: 105 – klasy II

Sala: 106 – klasy III

Sala: 205 – klasy IV.

Wejście do szkoły od dziedzińca (kręte schody).

Nikt nie wie, jak długo trudna dla Państwa, niedogodna dla dzieci i dyskomfortowa dla dyrektorów sytuacja potrwa.

Za pomoc i zrozumienie tej trudnej sytuacji z góry serdecznie dziękuję.

W razie pytań ze strony Państwa bardzo proszę o kontakt. Jestem do Państwa dyspozycji.

dr n. med. Adam Grzegrzółka

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja w Szczecinie