STUDNIÓWKA 2019

I tak o to pozostało im..... 100 dni do egzaminu dojrzałości...

Bal Studniówkowy Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja odbył się 26 stycznia 2019 r. w Hotelu Dobosz w Policach. Tegoroczni maturzyści - przyszli kelnerzy, technicy żywienia i usług gastronomicznych, technicy obsługi turystycznej i technicy hotelarstwa wraz  z wychowawcami: Panią Dorotą Fetings - Buczyńską , Panią Anetą Stawicką, Panią Ireną Fabiszak (Panem Adamem Grzegrzółką),  Panią Małgorzatą Kraszewską-Kowalczyk oraz Panem Łukaszem Małeckim (Panią Dorotą Stopczynską-Cylwik, Panią Anną Araszkiewicz), nauczycielami, rodzicami oraz  dyrekcją szkoły bawili się do białego rana. Po czterech latach zmagań i wyrzeczeń,  uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności  zarówno taneczne jak i wokalne podczas programów artystycznych przygotowanych na okoliczność  zabawy  studniówkowej. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła niewątpliwie zapomnieć o stresie związanym z maturą.

Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. Martyna Szczepańska z 4th, Natalia  Sikorska z 4 btżg oraz  Dawid Krynicki z 4 atżg mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. Następnie  Pan Dyrektor Adam Grzegrzółka wygłosił przemówienie i oficjalnie rozpoczął bal studniówkowy. By tradycji stało się zadość przedstawiciele klas IV  zatańczyli reprezentacyjnego  Poloneza przygotowanego pod kierunkiem nieobecnego pana profesora Tomasza Liwosza.  Następnie wszystkich nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości poprowadził do oficjalnego Poloneza Dyrektor Szkoły - Pan Profesor Adam Grzegrzółka. Sala szybko  zmieniła się w pokaz mody - od pięknych sukienek i eleganckich garniturów maturzystów trudno było oderwać wzrok. Wszystko błyszczało w kolorowych światłach reflektorów, co dawało wrażenie, że zapowiada się magiczny wieczór pełen wzruszeń i wspomnień. Przeczucia nie zawiodły. Były kwiaty i podziękowania od młodzieży dla Dyrekcji i Wychowawców oraz  część artystyczna. Następnie klasa 4 tot na czele z Eweliną Kozak i Klaudią  Fedorowicz poprowadziła po raz pierwszy w historii szkoły szkolną  galę wręczenia Oskarów, która składała  się z 13 kategorii, w których zwyciężyli następujący nauczyciele:

1. Przywódca Gangu Łysych – P. Prof. Damian Sikuciński
  2. Ulubiony Zawodowiec – P. Prof. Łukasz Małecki
  3. Strażnik Ksero – P. Prof. Jacek Woch
  4. Mistrzyni Zagrożeń – P. Prof. Małgorzata Postawa
  5. Wyginam Śmiało Ciało – P. Prof. Monika Łata
  6. Szkolny Szyk “Szkolna Modnisia” – P. Prof. Dorota Fetings - Buczyńska
  7. Sokole Oko – P. Prof. Beata Pełech
  8. Król smaku – P. Prof. Aneta Stawicka
  9. Mistrz Ciętej Riposty – P. Prof. Rajmund Szkołut
  10. Anioł w Biel Odziany - Prof. Dorota Malinowska - Koper
  11. Debiut Roku – P. Prof Adam Grzegrzółka

O północy wybrano królową i króla balu, którymi zostali Łucja Olechnowicz z klasy 4 th  oraz Krystian Madej z klasy 4 btżg. Zabawa została uwieczniona przez kamerzystę i fotografów. Wszyscy  zgromadzeni  dobrze się bawili do 3 nad ranem niewątpliwie również dzięki świetnie przygotowanemu  DJ. Najważniejszy i ich pierwszy bal w dorosłym życiu już minął. Będą  mieli co wspominać w przyszłości .W imieniu klas maturalnych wszystkim dziękuję za wspólną zabawę a nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratuluję.

Galeria foto

Monika Łata