Tarcza

KONKURS KLAS

• Opublikowano: poniedziałek, 29, styczeń 2018 23:36
  • Monika Kroehnke

W ramach konkursu klas w  naszej szkole odbyły się  cztery następujące konkursy: literacko – plastyczny „Nauczyciel w oczach uczniów” plastyczny „100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” gastronomiczny „Na najlepsze naleśniki” gastronomiczno-hotelarski „Sprawne ręce” oraz różnego rodzaju działania w ramach Wolontariatu i Promocji Zdrowia.

Nasi Uczniowie mogli uzyskać (jak w ubiegłym roku) 5 punktów za sam udział w konkursach  oraz dodatkowe punkty za pierwsze trzy miejsca w wysokości 7 punktów – za miejsce I, 5 punktów za miejsce II i 3 punkty za miejsce III oraz 1 punkt za ewentualne wyróżnienia.

Warto zauważyć, że konkurs na najlepsze naleśniki odbył się w dwóch kategoriach (dla wyrównania szans) stąd przyznano dwukrotnie miejsca I, II i III.

Z powyższych danych wynika, że najwyższą ilość punktów uzyskała klasa 3b, 3a oraz 2c technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Zachęcam do dalszej rywalizacji w kolejnych konkursach.

„Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”

Zebrała i opracowała Monika Kroehnke

Attachments: