Tarcza

• Opublikowano: środa, 17, styczeń 2018 20:24
  • Adam Grzegrzółka

13 stycznia 2018 r.
w Hotelu Dobosz w Policach odbyła się Studniówka Zespołu Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja. Przyszli kelnerzy, technicy żywienia i usług gastronomicznych, technicy obsługi turystycznej i technicy hotelarstwa, wspólnie z wychowawcami  (p. Anną Wiśniewską, p. Moniką Łatą, p. Sylwią Pawlus, p. Tomaszem Turkiem, p. Damianem Sikucińskim, p. Łukaszem Małeckim), nauczycielami, rodzicami i dyrekcją szkoły bawili się do białego rana.

Studniówka rozpoczęła się tradycyjnie – częścią oficjalną. Prowadzący uroczystość Eliza Sułkowska z klasy IV tot Cezary Wesenberg z klasy IV a tżug i Rafał Gosudarski z klasy IV kelner powitali wszystkich przybyłych gości. Pani Dyrektor Janina Krajewska oficjalnie rozpoczęła uroczystość i życzyła udanej zabawy. Następnie wszyscy mogli podziwiać pokazowego poloneza w wykonaniu przedstawicieli klas IV. Dzięki kreatywności pana profesora Tomasza Warzocha oraz wytrwałości tancerzy majestatyczny polonez udał się wspaniale. Kolejnym punktem Studniówki były podziękowania dla Dyrekcji szkoły oraz wychowawców klas. Maturzyści wręczyli również ordery nauczycielom – zwycięzcom plebiscytu na najlepszego nauczyciela w 13 kategoriach:

Order mistrzyni wiedzy i umiejętności p. Janina Krajewska

Order mistrzyni obcego słowa p. Ewa Chmiela

Order angielskiego wejścia p. Małgorzata Taczała

Dożywotni Order „Anioła Elegancji” p. Adam Grzegrzółka

Order mistrzyni monologu p. Anna Wiśniewska

Order tureckiego kazania p. Tomasz Turek

Order oczu dookoła głowyp. Damian Sikuciński

Order mistrza ciętej riposty p. Łukasz Małecki

Order człowieka orkiestryp. Sylwia Pawlus

Order maratończykap. Monika Łata

Order matematycznej ekscytacji p. Jolanta Drewniak

Order Magdy Gessler, królowej smaku i stylu p. Ewelina Leśniowska

Order mistrza turystyki p. Jacek Woch

O północy wybrano królową i króla Studniówki, którymi zostali: Wiktoria Wesołowska z klasy IV b tżug i Cezary Wesenberg z klasy IV a tżug. W trakcie balu uczniowie przedstawili krótką część artystyczną, która wzruszyła wiele osób do łez. Świetny humor i dobra zabawa towarzyszyły wszystkim obecnym gościom do końca Studniówki. Teraz po tej uroczystości pozostały już tylko wspomnienia, zdjęcia i nagrania. Najważniejszy i pierwszy bal w dorosłym życiu już przeszedł do historii. Będzie co wspominać w chwilach relaksu w czasie nauki do matury, która już za 100 dni! Maturzystom życzymy już dzisiaj "połamania piór i długopisów".

Foto: Zdjęcia z portalu gs24.pl

Plebiscyt na najlepszego nauczyciela (film)

Wspomnienia szkolne 4a tżug (film)