Projekt DRUŻYNA POSTĘPU zakończony!!!

• Opublikowano: niedziela, 17, grudzień 2017 20:32
  • Odsłony: 5

W miesiącach październik - listopad 2017 wolontariusze naszej szkoły:

• Wiktoria Kulczycka
  • Natalia Wierzbicka
  • Dawid Krynicki
  • Izabela Jakubiszyn
  • Ada Łomża
  • Piotr Kaliński
  • Cezary Wesenberg

aktywnie uczestniczyli w realizacji projektu  DRUŻYNA POSTĘPU organizowanego przez Stowarzyszenie Mali Wielcy.

Zajęcia odbywały się w trzech Szkołach Podstawowych (nr 3, 5 i 61 w Szczecinie ) w cyklicznych spotkaniach warsztatowych dla dzieci klas drugich i trzecich.

Czytaj więcej: Projekt DRUŻYNA POSTĘPU zakończony!!!

I miejsce dla Gastronomika za dobroczynność

• Opublikowano: środa, 06, grudzień 2017 20:56
  • Odsłony: 59

GALERIA ZDJĘĆ

04 grudnia 2017 roku uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w Zachodniopomorskim Forum Wolontariatu, na którym przedstawiliśmy jedną z działalności Szkolnego Koła Wolontariatu.

Nasze cykliczne akcje we współpracy z fundacją DKMS oraz profesjonalna prezentacja „chwyciły słuchaczy za serca” i zdobyliśmy

I miejsce ZA DOBROCZYNNOŚĆ

Wielkie podziękowania dla Naszych wolontariuszy oraz Natalii, Dawida i Klaudii za przygotowanie i przedstawienie prezentacji.

Opiekun SKW Aneta Stawicka

Zbiórka dla Samotnej Matki i Dziecka

• Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017 19:29
  • Odsłony: 50

Po raz kolejny zachęcamy do udziału w akcji zbiórki dla mieszkanek Domu Samotnej Matki i ich dzieci.

Prosimy o przynoszenie

odzieży, bielizny pościelowej, kołder, kocyków, zabawek, przyborów szkolnych, a przede wszystkim artykułów chemicznych i innych.

Każdy drobny gest wywoła wdzięczność potrzebujących Mam i dzieci J

Prosimy o zbiórkę do sali 64 do dnia 15.12.2017

Edyta Pierzchała, Aneta Stawicka

Wolontariusze znowu w akcji!

• Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017 19:22
  • Odsłony: 74

Dnia 17 listopada 2017 roku wolontariusze Naszej Szkoły  (Gabrysia, Ania, Dawid, Klaudia, Natalka, Małgosia i Iza) we współpracy z fundacją DKMS przeprowadzili akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku podczas meczu koszykówki King Szczecin vs Asseco Gdynia na Hali Arena w Szczecinie.

Galeria foto

Opiekun SKW Aneta Stawicka

Attachments:
Download this file (rejestracja DKMS 17 listopad 2017.pdf)rejestracja DKMS 17 listopad 2017.pdf[ ]1710 kB

Podarujmy dzieciom prezent na „Mikołaja”!

• Opublikowano: czwartek, 16, listopad 2017 01:27
  • Aneta Stawicka
  • Odsłony: 116

Drodzy uczniowie/nauczyciele!

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę artykułów papierniczych dla dzieci ze świetlic środowiskowych.

Jeśli posiadasz dobre serduszko podaruj maluchom kredki ołówkowe, kredki świecowe, mazaki, kolorowe i  białe bloki,

wycinanki, kolorowanki lub inne materiały do prac plastycznych.

Zbiórkę organizujemy do dnia 05 grudnia 2017 roku w czytelni w budynku A oraz w sali 51 u Pani Anety Stawickiej :)

„Godzina dla Szczecina”

Dnia 22 października wolontariusze Naszej Szkoły:  Alan Tarociński, Paulina Wyderka, Monika Bant, Ola Świętek, Natalia Kurczaba, Dawid Krynicki, Natalia Panawas, Izabela Jakubiszyn, Anna Krajewska, Marta Panuciak, Sara Szebesta (fotograf) wzięli udział w akcji „Godzina dla Szczecina”. Pod opieką Pani Anety Stawickiej zorganizowali godzinę radości dla mieszkańców naszego miasta.