Galeria projektu "Czas na zawodowców - wzrost jakości kształcenia zawodowego szczecińskich szkół" -OBEJRZYJ-

Wyjście do Akademii Sztuki w ramach kursu animator turystyki dzieci i młodzieży

GALERIA ZDJĘĆ

Fotografia to wspaniałe hobby, którym można się podzielić ze wszystkimi ludźmi, nie zależnie od wieku. W niedzielę mieliśmy okazje uczestniczyć w zajęciach, które odbywały się w Akademii Sztuki, a tam wśród kilku wydziałów o różnej tematyce, znaleźliśmy się właśnie w studiu fotograficznym i tutaj zaczyna się cała magia. Na początek posłuchałyśmy trochę teorii, ale zaraz potem poznałyśmy tajemnice tego miejsca, lampy, aparaty - jak to wszystko działa, jak wygląda profesjonalna sesja zdjęciowa. Sesja fotograficzna w studio to nic strasznego, serio! Najpierw rozstawienie świateł i przygotowanie całej aranżacji przy czym pomógł nam nasz opiekun. I w tym momencie zaczęła się nasza przygoda w studiu. Było naprawdę bardzo fajnie, miałyśmy okazję pozować sobie nawzajem do zdjęć przy różnym oświetleniu.

Czytaj więcej: Wyjście do Akademii Sztuki w ramach kursu animator turystyki dzieci i młodzieży

Odwołanie zajęć

  • Opublikowano: poniedziałek, 05, marzec 2018 11:33
  • Sylwia Pawlus

 

Grupa barman - barista gr. 2 zajęcia w dniu dzisiejszym (05.03) zostają odwołane.

Sylwia Pawlus

Qualia Cafe - naszą pasją jest kawa

12 lutego jedna z grup barman-barista w składzie: Dawid Krynicki, Rafał Gosudarski, Mateusz Maciejewski, Nikola Wojdyło, Klaudia Suszczyńska i Klaudia Stasiak razem z Panią Dorotą Fetings- Buczyńską miała okazję zwiedzić jedną z firm szczecińskich , która zajmuje się dystrybucją kawy. Wybraliśmy się do Qualia Cafe na ulicy Struga. Tam przekazano nam całą wiedzę. Dowiedzieliśmy się dosłownie wszystkiego. Od sposobów parzenia kawy, po rodzaj ekspresu jaki w domu ma Pani Fetings. laughing

Czytaj więcej: Qualia Cafe - naszą pasją jest kawa

Projekt "Czas na zawodowców" - Kurs Animatora Dzieci i Młodzieży cz.2

Kolejny raz zajęcia dla uczestników Kursu Animatora Dzieci i Młodzieży odbyły się na Sali gimnastycznej. Obie grupy zapoznawały się ze sprzętem animacyjnym, aby potrafić go wykorzystać podczas stażu i pracy. Podczas tych zajęć bawiliśmy się przy użyciu chusty klanzy, mat do siatkówki balonowej, kijów do krykieta i sprzętu sportowego.

Galeria zdjęć

Projekt "Czas na zawodowców" - Kurs Animatora Dzieci i Młodzieży cz.1

Uczestnicy Kursu Animatora Dzieci i Młodzieży, kolejny raz spotkali się na zajęciach. Tym razem celem zajęć było wykorzystanie zdobytej wiedzy z zakresu BHP i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Zajęcia polegały na organizacji zabaw i zajęć, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwo. Ćwiczyliśmy animacje małych grup oraz budowanie zespołów ich integrację. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali apteczki pierwszej pomocy.

Galeria zdjęć

Jacek Woch

Podkategorie