TOT-y na uniwersytecie

Galeria zdjęć

11.04 odwiedziliśmy Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytet Szczeciński [WZiEU] . Uczestniczyliśmy w warsztatach z marketingu i systemów rezerwacyjnych, potem mogliśmy zwiedzić cały budynek wydziału m.in. studio radiowe i filmowe. Wszystko dzięki akcji Akademickie Środy na Cukrowej. Dziękujemy za miłą atmosferę, fachową wiedzę i zaproszenia do dalszej współpracy.

2 tot z wizytą w Hotelu Vulcan

Galeria zdjęć

Wczoraj w ramach realizacji praktyk odwiedziliśmy Hotel Vulcan. Jest to nowy obiekt w Szczecinie, ale nawiązuje do historii okolicy. Stocznia Vulcan, czterofajkowce, schron z II wojny światowej na którym powstał hotel, tworzą klimat miejsca. Na gości czeka najlepszy zespół w mieście, gotowy sprostać każdemu zadaniu.Polecamy każdemu kto szuka niepowtarzalnej atmosfery.

Korzystając z okazji udaliśmy się jeszcze pod wieżę Bismarcka, z pobliskiego wzgórza podziwialiśmy widok na jezioro Dąbie, Odrę i Wzgórza Bukowe. Wszystko to w pierwszych wiosennych promieniach słońca.

Urbex na wyciągnięcie ręki 2 tot

Galeria zdjęć

Pierwsze wiosenne praktyki za nami. Celem zajęć była realizacja imprez turystyki kwalifikowanej, zapoznanie z oznakowaniem szlaków, orientacja w terenie i czytanie map. Dodatkowym smaczkiem było poszukiwanie śladów starej zabudowy przy ul. Podbórzańskiej, jako przykładu walorów turystycznych dla np. Urbexu.

Study Tour Świnoujście

Galeria zdjęć

Uczniowie klasy II TOT w ramach realizacji praktyk zawodowych odbyli wyjazd studyjny do Świnoujścia. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie promu MF Baltivia, dzięki uprzejmości Polferries, następnie uczniowie zapoznali się z atrakcjami turystycznymi Świnoujścia, na deser pozostawiając tajemnice zimnej wojny czyli Podziemne Miasto na Wyspie Wolin. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i pozdrawiamy naszego przewoźnika RadekTravel.