TOT-y na uniwersytecie

Galeria zdjęć

11.04 odwiedziliśmy Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytet Szczeciński [WZiEU] . Uczestniczyliśmy w warsztatach z marketingu i systemów rezerwacyjnych, potem mogliśmy zwiedzić cały budynek wydziału m.in. studio radiowe i filmowe. Wszystko dzięki akcji Akademickie Środy na Cukrowej. Dziękujemy za miłą atmosferę, fachową wiedzę i zaproszenia do dalszej współpracy.

Jacek Woch, Bartosz Szczęsny

2 tot z wizytą w Hotelu Vulcan

Galeria zdjęć

Wczoraj w ramach realizacji praktyk odwiedziliśmy Hotel Vulcan. Jest to nowy obiekt w Szczecinie, ale nawiązuje do historii okolicy. Stocznia Vulcan, czterofajkowce, schron z II wojny światowej na którym powstał hotel, tworzą klimat miejsca. Na gości czeka najlepszy zespół w mieście, gotowy sprostać każdemu zadaniu.Polecamy każdemu kto szuka niepowtarzalnej atmosfery.

Korzystając z okazji udaliśmy się jeszcze pod wieżę Bismarcka, z pobliskiego wzgórza podziwialiśmy widok na jezioro Dąbie, Odrę i Wzgórza Bukowe. Wszystko to w pierwszych wiosennych promieniach słońca.

Jacek Woch, Bartosz Szczęsny

Urbex na wyciągnięcie ręki 2 tot

Galeria zdjęć

Pierwsze wiosenne praktyki za nami. Celem zajęć była realizacja imprez turystyki kwalifikowanej, zapoznanie z oznakowaniem szlaków, orientacja w terenie i czytanie map. Dodatkowym smaczkiem było poszukiwanie śladów starej zabudowy przy ul. Podbórzańskiej, jako przykładu walorów turystycznych dla np. Urbexu.

Jacek Woch, Bartosz Szczęsny

Study Tour Świnoujście

Galeria zdjęć

Uczniowie klasy II TOT w ramach realizacji praktyk zawodowych odbyli wyjazd studyjny do Świnoujścia. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie promu MF Baltivia, dzięki uprzejmości Polferries, następnie uczniowie zapoznali się z atrakcjami turystycznymi Świnoujścia, na deser pozostawiając tajemnice zimnej wojny czyli Podziemne Miasto na Wyspie Wolin. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i pozdrawiamy naszego przewoźnika RadekTravel.

Jacek Woch, Bartosz Szczęsny