Warsztaty dla uczesników projektu" Doświadczenie ma znaczenie"

Dnia 17 marca 2016 (czwartek) godz. 16.00, sala 38 dla uczestników projektu

Doświadczenie ma znaczenie”

odbędą się warsztaty kulturowo-językowe część I. W ramach zajęć planowane jest przybliżenie uczestnikom kultury i zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii, opracowanie „niezbędnika” zawierającego wszystkie najważniejsze zwroty, słownictwo zawodowe wykorzystywane podczas praktyk, niezbędne numery kontaktowe, mapki miejsc zamieszkania i odbywania praktyk.

Obecność uczestników projektu obowiązkowa.

Zapraszam serdecznie

Edyta Pierzchała

Spotkanie z uczestnikami projektu

Dnia 23.02.2016 o godzinie 17.00 odbyło się spotkanie pani Dyrektor Agnieszki Rozwadowskiej, koordynatora praktyk zawodowych i projektów w ZS6 Bogusławy Pęciak oraz koordynatora projektu "Doświadczenie ma znaczenie" Iwony Rokity-Lisieckiej - z uczestnikami wyjazdu i ich prawnymi opiekunami. Podczas spotkania szczegółowo omówiono umowę wraz z załącznikami, w tym zakres praktyk zawodowych. Ustalono warunki uczestnictwa w projekcie - zakwaterowanie, transport publiczny w Londynie,  komunikacje uczniów i opiekunów, datę wylotu i powrotu wraz z warunkami bagażowymi. Kolejne spotkania to szkolenia kulturowo - językowe które odbędą się w ostatnim tygodniu marca i pierwszym tygodniu kwietnia, a także szkolenie pedagogiczno – psychologiczne, które odbędzie się również w tych terminach.

Zebranie uczestników projektu "Doświadczenie ma znaczenie"

We wtorek 23 lutego w sali 39 o godzinie 17.00 odbędzie się obowiązkowe zebranie dla uczestników projektu oraz ich rodziców.

„Doświadczenie ma znaczenie”

Celem projektu „Doświadczenie ma znaczenie” jest wspieranie uczniów w nabieraniu kompetencji (wiedzy, umiejętności i postaw) w celu poszerzenia ich możliwości rozwoju osobistego i zwiększenie szansy na zatrudnienie na europejski rynku pracy i poza jego granicami.

Czytaj więcej: „Doświadczenie ma znaczenie”

test z języka angielskiego

  • Opublikowano: poniedziałek, 14, grudzień 2015 21:01
  • Odsłony: 195

Serdecznie zapraszam na egzamin z języka angielskiego dla osób ubiegających się o staż w Londynie, który odbędzie się 15.12.2015r. w sali nr 43 w godzinach:

Czytaj więcej: test z języka angielskiego