Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

ul.Gen.J.Sowińskiego 3 Szczecin; tel.:(91)4333504;(91)4489541; sekretariat@zs6.szczecin.pl

GOTUJEMY Z PASJĄ - KSZTAŁCIMY Z JAKOŚCIĄ - OBSŁUGUJEMY Z GRACJĄ - PIECZEMY Z MIŁOŚCIĄ

... A nie daj czasowi nigdy darmo upłynać, tak albo czytaj, albo się wżdy czego ucz, albo się czemu przypatruj, a rozeznawaj sobie, upatrując nadobnie, co lepsze, a co gorsze... (M.Rej)

III SZCZECIŃSKI TURNIEJ PARTNERÓW W EDUKACJI

Drużyna Zespołu Szkół Nr 6 im. M. Reja w Szczecinie zdobyła

II miejsce i Puchar Polskiego Stowarzyszenia Rodziców
w Turnieju, który odbył się 09 maja 2015r. w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie. Uczestnikami Turnieju były trzyosobowe drużyny szkół i placówek w składzie: rodzic – uczeń - nauczyciel.

Skład naszej reprezentacji:

1. Pan Przemysław Skobalski (III a TŻUG)

2. Sebastian Zajko-Ignatowicz (III a TŻUG)

3. Pan Jacek Woch (nauczyciel turystyki)

DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY WIEDZY I SPRYTU !!!

Więcej na : http://www.ceogr.edu.pl/iii-turniej-partnerow-w-edukacji/

Nagrody dla Rady Rodziców

CHWALIMY SIĘ :-)

Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja otrzymała następujące nagrody i wyróżnienia:

2010r.

1. Wyróżnienie w konkursie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego o tytuł „Partner w Edukacji”.

2. III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 6.

2014r.

1. II miejsce w Szczecińskim Turnieju Partnerów w Edukacji organizowanym przez Centrum Edukacji Ogrodniczej i Polskie Stowarzyszenie Rad Rodziców.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Hotelarskie w Zespole Szkół nr 6 w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017"
Srebrna Szkoła 2017
pilotaz2016