Konkurs na najpiękniejszą bombkę rozstrzygnięty !

W zorganizowanym przed Świętami Bożego Narodzenia konkursie na najpiękniejszą bombkę wyłoniliśmy zwycięzcę . Do przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego przekazano 23 cudowne, ręcznie wykonane prace, które również zostały zaprezentowane fb szkoły. Jury konkursu wzięło pod uwagę głosowanie nauczycieli i także lajki na facebooku. Wybór nie był łatwy . Zwycięską  bombkę wykonali uczniowie klasy I hot, II miejsce zajęła klasa I tot , a III miejsce – klasa III tot. Dziękujemy za przekazane prace, trud włożony w ich wykonanie i gratulujemy zwycięzcom.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września na boisku szkolnym o odbył się uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny 2016/2017. Życzenia dla pracowników szkoły oraz uczniów składali: pani dyrektor Janina Krajewska, przedstawiciel Rady Rodziców - pan Jacek Jurek , a także przewodnicząca Samorządu Szkolnego - Anna Bzdawka. Na zakończenie tradycyjnie w rękach pani dyrektor rozbrzmiał dźwięk dzwonka symbolizujący rozpoczęcie nowego etapu w naszym szkolnym życiu :)