Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

ul.Gen.J.Sowińskiego 3 Szczecin; tel.:(91)4333504;(91)4489541; sekretariat@zs6.szczecin.pl

GOTUJEMY Z PASJĄ - KSZTAŁCIMY Z JAKOŚCIĄ - OBSŁUGUJEMY Z GRACJĄ - PIECZEMY Z MIŁOŚCIĄ

... A nie daj czasowi nigdy darmo upłynać, tak albo czytaj, albo się wżdy czego ucz, albo się czemu przypatruj, a rozeznawaj sobie, upatrując nadobnie, co lepsze, a co gorsze... (M.Rej)

Wyniki Konkursu wiedzy o Sienkiewiczu

Biblioteka szkolna organizowała  konkurs dotyczący Henryka Sienkiewicza – jego życia i twórczości. Zainteresowani uczniowie we wskazanym czasie ( 28 XI – 2 XII ) przychodzili do czytelni szkolnej i zmagali się z  zadaniem konkursowym, które polegało na rozwiązaniu krzyżówki i udzieleniu odpowiedzi na pytania typu prawda czy fałsz.

Wyniki Konkursu wiedzy o Sienkiewiczu:

Szymon Uljasz  1 tot - 35 punktów

Daria Grochalska  1 kelner  - 35 punktów

Klaudia Fedorowicz 2 tot – 31 punktów

Ewelina Kozak 2 tot – 31 punktów

Ela Nowak 3 th – 30 punktów

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców !!!

 

Małgorzata Kowalczyk

 

"Bake and play" - ostatni dzień głosowania!!!


Zapraszam wszystkich (nie tylko uczniów) do wzięcia udziału w głosowaniu na prace naszych uczniów biorących udział w konkursie cukierniczym "Bake and play".

  1. Wejdź na stronę „Akademia Mistrza” - konkurs Bake & play
  2. Zaloguj się lub zarejestruj
  3. Wejdź w prace konkursowe
  4. Poszukaj prac na czarnym tle (jest ich 8)
  5. Naciśnij ikonkę „doceń”

Każdy głos jest ważny!

Dziękujemy za oddane głosy!!!

 

X Międzyszkolny Konkurs Twórczości Ks. Jana Twardowskiego


W poniedziałek, 30 maja, w Gimnazjum Nr 29 odbył się już po raz dziesiąty Międzyszkolny Konkurs Twórczości Ks. Jana Twardowskiego. Konkurs - skierowany do młodzieży gimnazjów i szkół średnich - podzielony był na trzy odrębne turnieje: recytatorski, plastyczny i poezji śpiewanej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych: Natalia Wawrowska i Damian Nowacki z klasy 1ATŻ (opiekun: pani Iwona Walczak), Natalia Sikorska z klasy 1BTŻ (opiekun: pani Anna Wiśniewska) i Ewelina Kozak z klasy 1TOT (opiekun: pani Anna Włoch). Miło nam poinformować, że występ Damiana Nowackiego zakończył się sukcesem. Uczeń otrzymał za recytację utworu "O Łasce Bożej w brzydkim kościele" nagrodę specjalną - Anioła Wiary. Damianowi oraz pozostałym uczestnikom konkursu - Nataliom i Ewelinie serdecznie gratulujemy udanego występu i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Galeria foto

Iwona Walczak, Anna Wiśniewska, Anna Włoch