Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

ul.Gen.J.Sowińskiego 3 Szczecin; tel.:(91)4333504;(91)4489541; sekretariat@zs6.szczecin.pl

GOTUJEMY Z PASJĄ - KSZTAŁCIMY Z JAKOŚCIĄ - OBSŁUGUJEMY Z GRACJĄ - PIECZEMY Z MIŁOŚCIĄ

... A nie daj czasowi nigdy darmo upłynać, tak albo czytaj, albo się wżdy czego ucz, albo się czemu przypatruj, a rozeznawaj sobie, upatrując nadobnie, co lepsze, a co gorsze... (M.Rej)

Zebrania wrzesień 2017

Dnia 27.09.2017 (środa) odbędzie się zebranie z rodzicami, opiekunami prawnymi klas drugich, trzecich i czwartych Technikum Gastronomicznego oraz Technikum Hotelarskiego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

O godz. 16:30 w auli ( sala 108) odbędzie się spotkanie przedstawicieli trójek klasowych z poszczególnych klas Technikum Gastronomicznego oraz Technikum Hotelarskiego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

O godz. 17:30 w auli ( sala 108) odbędzie się zebranie rodziców , opiekunów prawnych klas czwartych Technikum Gastronomicznego oraz Technikum Hotelarskiego z dyrekcją szkoły.

O godz. 17:30 odbędzie się zebranie rodziców, opiekunów prawnych klas drugich i trzecich Technikum Gastronomicznego oraz Technikum Hotelarskiego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w wyznaczonych salach z wychowawcami.

Attachments:
Download this file (harmonogram.pdf)harmonogram.pdf[ ]67 kB

Zebrania z rodzicami/opiekunami prawnymi klas pierwszych wrzesień 2017

UWAGA!

Dnia 13.09 2017  odbędzie się zebranie z rodzicami klas pierwszych.

O godzinie 17.00 odbędzie się w auli szkoły( sala 108) spotkanie rodziców z w/c Dyr.M. Taczałą a następnie rodzice udadzą się do wyznaczonych sal.

Technikum Gastronomiczne:

1 tżug „a”

E. Pierzchała

1 tżug „b”

A.Sadzikowska

1 tżug/kelner

M. Piecyk

Technikum Hotelarskie

1 hotelarz

A.Barcicka

1 tot

K. Kochmańska

Branżowa Szkoła Zawodowa:

1 kuch/cuk

R. Dziczkiewicz

1 kucharz „b”

M. Sobczak

Obóz integracyjny klas pierwszych 2017/2018

UWAGA!

Obóz integracyjny dla uczniów klas pierwszych odbędzie się

w dniach 14-15 września 2017 w Czaplinku.

Koszt obozu to kwota 230 zł.

Płatność do dnia 8 września 2017 u wychowawcy klasy.

Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2017/2018

W załącznikach podajemy szkolny zestaw podręczników, który będzie obowiązywał od roku szkolnego 2017/2018 w klasach pierwszych: Technikum Gastronomicznego, Technikum Hotelarskiego i Branżowej Szkoły Iº oraz w klasach programowo wyższych (II-IV).

Uwaga!

Każdy nauczyciel ma możliwość samodzielnego umieszczania zdjęć i filmików związanych ze szkołą na szkolnych kontach Picasa i YOUTUBE.

Zainteresowanych dostępem do tych kont proszę o kontakt na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Bartkowiak