Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

ul.Gen.J.Sowińskiego 3 Szczecin; tel.:(91)4333504;(91)4489541; sekretariat@zs6.szczecin.pl

GOTUJEMY Z PASJĄ - KSZTAŁCIMY Z JAKOŚCIĄ - OBSŁUGUJEMY Z GRACJĄ - PIECZEMY Z MIŁOŚCIĄ

... A nie daj czasowi nigdy darmo upłynać, tak albo czytaj, albo się wżdy czego ucz, albo się czemu przypatruj, a rozeznawaj sobie, upatrując nadobnie, co lepsze, a co gorsze... (M.Rej)

Zarząd Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu 2017 roku odbyło się posiedzenie samorządu szkolnego. Na spotkanie przybyli zarówno "starzy" członkowie, jak i reprezentanci klas pierwszych. Całe zgromadzenie zostało zapoznane ze statutem Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Nr 6. Po akceptacji kandydatur samorząd przeszedł do kolejnego punktu obrad jakim był wybór nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

I tak w głosowaniach zostali wyłonieni:

Przewodniczący :

Zastępcy przewodniczącej:

Przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta:

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego :
p. prof. Patrycja Kosińska-Lampka
p. prof. Izabela Więch