Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

ul.Gen.J.Sowińskiego 3 Szczecin; tel.:(91)4333504;(91)4489541; sekretariat@zs6.szczecin.pl

GOTUJEMY Z PASJĄ - KSZTAŁCIMY Z JAKOŚCIĄ - OBSŁUGUJEMY Z GRACJĄ - PIECZEMY Z MIŁOŚCIĄ

... A nie daj czasowi nigdy darmo upłynać, tak albo czytaj, albo się wżdy czego ucz, albo się czemu przypatruj, a rozeznawaj sobie, upatrując nadobnie, co lepsze, a co gorsze... (M.Rej)

MAM PUM 2017

 

Milo mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły Klaudia Godziszewska, Arkadiusz Grajnert, Martyna Suliga i Wiktoria Wesołowska z klasy IV b tżug „biologicznej” zakwalifikowali się do IX edycji Młodzieżowej Akademii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Do nowej edycji MAM PUM zakwalifikowało się 94 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa zachodniopomorskiego. Młodzieżowa Akademia Medyczna to unikatowy program edukacyjny skierowany do uczniów, którzy marzą o studiach medycznych, lub po maturze chcą kontynuować naukę na kierunkach pokrewnych. Celem projektu jest m.in.: popularyzacja wiedzy o zdrowiu, integracja abiturientów ze środowiskiem akademickim oraz promocja Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.