MAM PUM 2017

• Opublikowano: poniedziałek, 09, październik 2017 00:18
  • Odsłony: 163

Milo mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły Klaudia Godziszewska, Arkadiusz Grajnert, Martyna Suliga i Wiktoria Wesołowska z klasy IV b tżug „biologicznej” zakwalifikowali się do IX edycji Młodzieżowej Akademii Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Do nowej edycji MAM PUM zakwalifikowało się 94 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa zachodniopomorskiego. Młodzieżowa Akademia Medyczna to unikatowy program edukacyjny skierowany do uczniów, którzy marzą o studiach medycznych, lub po maturze chcą kontynuować naukę na kierunkach pokrewnych. Celem projektu jest m.in.: popularyzacja wiedzy o zdrowiu, integracja abiturientów ze środowiskiem akademickim oraz promocja Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.