Wyniki szkolnych eliminacji do X Jubileuszowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej

Informujemy, że do wojewódzkiego etapu X Jubileuszowego Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej zakwalifikowali się następujący przedstawiciele ZS Nr 6 w Szczecinie:
1) w kategorii poezji i prozy religijnej - Andżelika Felczak (klasa 1TH) , Konrad Koper (klasa 2CTŻU);
2) w kategorii poezji śpiewanej - Zofia Wójtowicz ( klasa 2TOT), Katarzyna Strzelczyk (klasa 2TH).
        Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w szkolnych eliminacjach, a zwycięzcom gratulujemy, życząc powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu.

ks. Paweł Marek, Iwona Czajkowska-Bajor