I edycja konkursu na film w języku niemieckim - Deutsch für Kinofreaks/ Niemiecki dla kinomaniaków

  • Opublikowano: poniedziałek, 29 kwiecień 2019 22:05
  • Anna Barcicka

Niniejszym mamy ogromny zaszczyt ogłosić wyniki I edycji międzyszkolnego konkursu filmowego „Deutsch für Kinofreaks”. Tematem tegorocznej edycji była „ Moja szkoła/ Meine Schule”,   a celem nagranie krótkiego filmu w języku niemieckim opowiadającego o swojej szkole. W konkursie wzięli udział uczniowie 3 szczecińskich szkół: SP 16, LO VII i ZS Nr 6. Jury pod przewodnictwem pani wicedyrektor Ewy Chmieli w składzie Małgorzata Gonciarz, Magdalena Lesień po obejrzeniu filmów konkursowych jednomyślnie podjęło decyzję o przyznaniu: 

I miejsca uczennicom SP 16 w Szczecinie Julii Szews i Aleksandrze Woźniak
II miejsca uczniom ZS Nr 6 w Szczecinie Natalii Frąckiewicz i Mateuszowi Kota
III miejsca uczniom LO VII w Szczecinie 

Za udział w konkursie pragniemy również z całego serca podziękować uczennicom klasy I hotelarz z ZS Nr 6 Ewelinie Guss, Karolinie Kalubie, Katrzynie Kolaszyńskiej, Paulinie Maciaszek i Nikoli Szyszkowskiej. Wierzymy, że dziewczęta wezmą udział w kolejnej edycji konkursu, na który już serdecznie zapraszamy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród 29 maja 2019 (środa) o godzinie 12.00

Organizatorki konkursu:
Małgorzata Gonciarz
Magdalena Lesień