Wolontariat dla akcji "Dzwonek na obiad"

• Opublikowano: poniedziałek, 26, marzec 2018 21:12
  • Anna Barcicka

W ramach programu „Dzwonek na Obiad”, zebraliśmy 586 złotych cool na obiady dla dzieci Szkół Podstawowych.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi efektami pracy wolontariuszy naszej Szkoły.

Download this file (kiermasz ciast.pdf)kiermasz ciast.pdf[ ]3015 kB

„Komórkomania”

07 marca 2018 wolontariusze Naszej Szkoły zorganizowali i przeprowadzili akcję rejestracji dawców komórek macierzystych i szpiku. Zarejestrowaliśmy kolejnych 36 potencjalnych dawców.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Download this file (dkms marzec 2018.pdf)dkms marzec 2018.pdf[ ]3191 kB

Sen - Twój najlepszy przyjaciel

Dnia 23 lutego 2018 roku uczniowie klasy III b tżug Anna Krajewska, Izabela Jakubiszyn i Alan Tarociński oraz uczennica klasy III a tżug Matra Panuciak zorganizowali i przeprowadzili akcję prozdrowotną „SEN TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL” połączoną ze zbiórką funduszy w ramach programu „DZWONEK NA OBIAD”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Pani Marta Adamkiewicz

Download this file (Dzien ze snem.pdf)Dzien ze snem.pdf[ ]3598 kB

Spotkanie ze snem

23 luty 2018 piątek

hol budynku B w godzinach 10-13 zapraszamy na

„Spotkanie ze snem”,

ciepłą herbatkę, małe „co nieco” oraz dobrą lekturę.

(przygotujcie drobniaki laughing zbieramy fundusze na obiady dla głodnych dzieciaków).

Szkolne Koło Wolontariatu - zbiórka książek i maskotek

Szkolne Koło Wolontariatu od 23 lutego do 25 marca organizuje szereg akcji, podczas których będziemy zbierać fundusze na obiady dla głodnych dzieciaków szkół podstawowych.

Obecnie zbieramy książki i maskotki, które zechcielibyście oddać na szkolny kiermasz laughing (termin kiermaszu wkrótce).

Książki i maskotki proszę przekazywać do Pani Anety Stawickiej sala 51 lub Wychowawców.

Zebranie SKW 13 luty 2018

Zapraszam na zebranie Szkolnego Koła Wolontariatu, które odbędzie się 13 lutego (wtorek) o godzinie 15.20 w sali 51.

Zapraszam zarówno czynnych wolontariuszy jak tych z Was, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z wolontariatem lub podzielić się z nami swoją działalnością poza szkołą.

Aby zachęcić Was do zaangażowania się w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu w załączeniu prezentacja z naszej dotychczasowej aktywności. Miłego oglądania :)

Attachments:
Download this file (SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOSCI.pdf)SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOSCI.pdf[ ]8813 kB