Spotkanie ze snem

23 luty 2018 piątek

hol budynku B w godzinach 10-13 zapraszamy na

„Spotkanie ze snem”,

ciepłą herbatkę, małe „co nieco” oraz dobrą lekturę.

(przygotujcie drobniaki laughing zbieramy fundusze na obiady dla głodnych dzieciaków).

Szkolne Koło Wolontariatu - zbiórka książek i maskotek

Szkolne Koło Wolontariatu od 23 lutego do 25 marca organizuje szereg akcji, podczas których będziemy zbierać fundusze na obiady dla głodnych dzieciaków szkół podstawowych.

Obecnie zbieramy książki i maskotki, które zechcielibyście oddać na szkolny kiermasz laughing (termin kiermaszu wkrótce).

Książki i maskotki proszę przekazywać do Pani Anety Stawickiej sala 51 lub Wychowawców.

Zebranie SKW 13 luty 2018

Zapraszam na zebranie Szkolnego Koła Wolontariatu, które odbędzie się 13 lutego (wtorek) o godzinie 15.20 w sali 51.

Zapraszam zarówno czynnych wolontariuszy jak tych z Was, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z wolontariatem lub podzielić się z nami swoją działalnością poza szkołą.

Aby zachęcić Was do zaangażowania się w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu w załączeniu prezentacja z naszej dotychczasowej aktywności. Miłego oglądania :)

Opiekun SKW Aneta Stawicka

Attachments:
Download this file (SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOSCI.pdf)SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOSCI.pdf[ ]8813 kB

Pomagamy Matkom ze Schroniska

 

Po raz czwarty w okresie przedświątecznym uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaangażowali się w pomoc kobietom i dzieciom mieszkającym w Schronisku Samotnej Matki przy ulicy Piasecznej 4 w Szczecinie.  Zbiórka okazała się sukcesem – przekazaliśmy potrzebującym zabawki, książeczki dla dzieci, chemię gospodarczą, kosmetyki dla niemowląt oraz ubrania i pościel. Dzięki zaangażowaniu pani profesor Ani Zielińskiej i jej uczniów,  podopieczne schroniska otrzymały również słodkie świąteczne pierniki.

W imieniu mieszkanek schroniska i własnym, bardzo dziękujemy osobom, które wzięły udział w akcji i przyczyniły się do tego, że uśmiech zagościł na twarzach mam i dzieci.

 Edyta Pierzchała

Paczka dla Bohatera

Nie przeliczymy darów serca na kilogramy i  sztuki...

Po raz czwarty włączyliśmy się do akcji „ Paczka dla Bohatera”. To szczególna akcja świątecznej pomocy kombatantom - żołnierzom polskim walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzom AK i NZS, osobom     represjonowanym przez ustrój komunistyczny, ludziom którzy czas młodości poświęcili walce o wolna Polskę,

Czytaj więcej: Paczka dla Bohatera

Podarki dla Schroniska Samotnej Matki

Świąteczny czas przygotowań to czas, gdy bardziej dostrzegamy potrzeby innych. Po raz czwarty uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaangażowali się w pomoc kobietom i dzieciom mieszkającym w Schronisku Samotnej Matki przy ulicy Piasecznej 4 w Szczecinie.  Zbiórka okazała się sukcesem – przekazaliśmy potrzebującym zabawki, książeczki dla dzieci, chemię gospodarczą, kosmetyki dla niemowląt oraz ubrania i pościel. Dzięki zaangażowaniu pani profesor Ani Zielińskiej i jej uczniów,  podopieczne schroniska otrzymały również słodkie świąteczne pierniki.

W imieniu mieszkanek schroniska i własnym, bardzo dziękujemy osobom, które wzięły udział w akcji i przyczyniły się do tego, że uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach mam i dzieci.

Wesołych Świąt!

Edyta Pierzchała