II ZACHODNIOPOMORSKIE FORUM WOLONTARIATU

04 rudnia 2018 roku uczennice Naszej Szkoły: Izabela Jakubiszyn IV B TŻUG, Wiktoria Kulczycka IV A TŻUG, Natalia Wierzbicka IV A TŻUG reprezentowały naszą Szkołę przedstawiając jedną z akcji realizowanych przez Szkolne Koło Wolontariatu.

W tym roku prezentowaliśmy współpracę ze stowarzyszeniem  Mali Wielcy i realizację projektu  DRUŻYNA POSTĘPU.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Opiekun SKW Aneta Stawicka

Podarujmy dzieciom prezent na Mikołaja!!

• Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018 11:21

Drodzy uczniowie/nauczyciele!

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę artykułów papierniczych dla dzieci ze świetlic środowiskowych.

Jeśli posiadasz dobre serduszko podaruj maluchom kredki ołówkowe, kredki świecowe, mazaki, kolorowe i  białe bloki, wycinanki, kolorowanki lub inne materiały do prac plastycznych.

Zbiórkę organizujemy od dnia 03 grudnia do 14 grudnia 2018

w czytelni w budynku A lub w sali 51 u pani Anety Stawickiej :)

Stwórz świateczną atmosferę razem z nami :-)

• Opublikowano: czwartek, 29, listopad 2018 07:49
  • Iwona Rokita-Lisiecka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szlachetnej akcji zbiórki rzeczy dla Domu Samotnej Matki w Płoniach

– to już 5 edycja tej akcji w naszej szkole.

Potrzebne są przede wszystkim artykuły chemiczne

– jeżeli możecie podzielcie się:

chemią gospodarczą – proszki do prania, mleczka i płyny do czyszczenia

chemia kosmetyczną – szampony, odżywki, mydła w płynie

Również jeżeli posiadacie zabawki które mogą jeszcze sprawić dzieciom radość – prosimy o przyniesienie. Zbiórka prowadzona będzie do 14.12. 2018 r. w sali nr 57.

Klasa 1 a tżug z wychowawczynią

Wolontariusze w przedszkolu I

Wolontariusze naszej szkoły pod opieką pani Magdaleny Bogusławskiej nawiązali współpracę z dwoma szczecińskimi przedszkolami.

Zadaniem młodzieży jest organizowanie i przeprowadzanie cyklicznych zajęć dla dzieci.

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją naszych działań w tym zakresie.

Opiekun SKW Aneta Stawicka

Attachments:
Download this file (warsztaty listopad.pdf)warsztaty listopad.pdf[ ]1464 kB

Godzina dla Szczecina

• Opublikowano: środa, 31, październik 2018 05:52
  • Aneta Stawicka

26. X. 2018 roku wolontariusze Naszej Szkoły zorganizowali warsztaty kulinarne dla dzieci ze świetlicy środowiskowej PROMYCZEK w Szczecinie. Było mnóstwo pozytywnych emocji i świetnej zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

Opiekun SKW Stawicka A.

Attachments:
Download this file (godzina dla Szczecina 2018.pdf)godzina dla Szczecina 2018.pdf[ ]7508 kB

PROJEKT MALI WIELCY

• Opublikowano: niedziela, 28, październik 2018 19:03
  • Aneta Stawicka

Start projektu „Mali mogą Więcej”

12 października 2018 roku wolontariusze SKW wzięli udział w szkoleniu przygotowującym do organizacji i przeprowadzenia 15 popołudniowych warsztatów dla klas IV trzech szczecińskich szkół podstawowych.

Będziemy pracować pod nadzorem członków stowarzyszenia Mali Wielcy, a naszym zadaniem będzie wprowadzenie dzieci w świat kompetencji miękkich. Relacje z warsztatów wkrótce :)

Opiekun SKW Stawicka A.