Zarząd Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu 2018 roku odbyło się posiedzenie samorządu szkolnego. Na spotkanie przybyli zarówno "starzy" członkowie, jak i reprezentanci klas pierwszych. Całe zgromadzenie zostało zapoznane ze statutem Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Nr 6. Po akceptacji kandydatur samorząd przeszedł do kolejnego punktu obrad jakim był wybór nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

I tak w głosowaniach zostali wyłonieni:

Przewodniczący:
Ewelina Bielińska III atżug

Zastępcy przewodniczącej:

Izabela Stróżyk III atżug i Julia Sadowska III tżug/kel

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego :
p. prof. Patrycja Kosińska-Lampka
p. prof. Izabela Więch

Kiermasz Książek

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Kiermaszu Książek.

Jeżeli szanujesz podręczniki, dbasz o nie i mogą one służyć jeszcze następnym osobom – prosimy o przyniesienie ich do Czytelni lub Sali 57. Prosimy o wyczyszczenie podręczników z notatek i ustalenie realnej ceny. Książki zbierane będą do piątku 12.09.

Iwona Rokita-Lisiecka

Podręcznik dla Ciebie :-)

Jak co roku, specjalnie dla Was organizujemy kiermasz podręczników.

Osoby, które są zainteresowane sprzedażą, proszę przynieść podręcznik do czytelni do 7 września. Wszystkich chętnych kupujących zapraszamy 8 oraz 9 września. Prosimy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu książek, aby ich wygląd zachęcał do kupna :-).

Aktywuj ferie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla młodzieży: Aktywuj ferie.

Ferie za pasem i zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Chciałbyś/chciałabyś spędzić czas ciekawie i efektywnie? Jest na to rada! Dwa punkty informacyjne Europe-Direct-Szczecin i Eurodesk działające w Sekretariacie ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają na trzy bogate w ciekawe informacje dni, czyli ,,Aktywuj ferie” . Organizatorzy zapewniają,  że nie będzie nudno! Można się zgłosić na jeden cały dzień, dwa dni lub trzy dni. Zajęcia są oczywiście bezpłatne i będą się odbywały w sali 400 w budynku przy ul. Piłsudskiego 40-42, IV piętro (obok Pl.Rodła). Oprócz szansy na zdobycie wiedzy będzie też okazja, by zaopatrzyć się w ciekawe gadżety – dla uczestników organizatorzy szykują quizy z nagrodami.

Czytaj więcej: Aktywuj ferie

Andrzejkowe czary mary :-)