Konkurs na „Najaktywniejszą Klasę w Szkole”

W przedstawionym zestawieniu punktów i wyników został uwzględniony udział klas w akcjach organizowanych przez Samorząd Szkolny, gdzie wytypowano pierwsze trzy miejsca dla klas: 2 technik hotelarstwa – I miejsce, 3a technik żywienia i usług gastronomicznych – II miejsce oraz 3 technik hotelarstwa – III miejsce.

W drugiej konkurencji organizowanej przez Samorząd Szkolny dotyczącej organizowania paczek prawie wszystkie klasy za swój aktywny udział otrzymały po 5 punktów.

W ramach konkursów organizowanych przez bibliotekę szkolną odbyły się dwa.

Pierwszy dotyczył wykonania plakatu, ilustracji lub sentencji do książki i tu wygrali uczniowie z następujących klas: I miejsce - 1 technik obsługi turystycznej, II miejsce ex aequo - uzyskali uczniowie z klasy 2 i 3 technik obsługi turystycznej, a następnie III miejsce - uzyskali uczniowie z 1a technik żywienia i usług gastronomicznych.

Drugi konkurs obejmował działania dotyczące Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa i Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, w których wyróżnione zostały klasy takie jak:  1a technik żywienia i usług gastronomicznych - uzyskując I miejsce, 3 technik obsługi turystycznej oraz 1 kucharz/cukiernik - uzyskując II miejsce (również ex aequo) i 4a technik żywienia i usług gastronomicznych - uzyskując III miejsce.

Z powyższych danych wynika, że najwyższą ilość punktów uzyskały kolejno klasy 3b, 3a oraz 2c technik żywienia i usług gastronomicznych.

Zachęcam do dalszej zabawy w przyjaznej atmosferze i aktywności na rzecz klasy i własnego rozwoju.

Zebrała i opracowała Monika Kroehnke

Attachments:
Download this file (działania 2018.doc)działania 2018.doc[ ]115 kB

KONKURS KLAS

• Opublikowano: poniedziałek, 29, styczeń 2018 23:36
  • Monika Kroehnke

W ramach konkursu klas w  naszej szkole odbyły się  cztery następujące konkursy: literacko – plastyczny „Nauczyciel w oczach uczniów” plastyczny „100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” gastronomiczny „Na najlepsze naleśniki” gastronomiczno-hotelarski „Sprawne ręce” oraz różnego rodzaju działania w ramach Wolontariatu i Promocji Zdrowia.

Nasi Uczniowie mogli uzyskać (jak w ubiegłym roku) 5 punktów za sam udział w konkursach  oraz dodatkowe punkty za pierwsze trzy miejsca w wysokości 7 punktów – za miejsce I, 5 punktów za miejsce II i 3 punkty za miejsce III oraz 1 punkt za ewentualne wyróżnienia.

Warto zauważyć, że konkurs na najlepsze naleśniki odbył się w dwóch kategoriach (dla wyrównania szans) stąd przyznano dwukrotnie miejsca I, II i III.

Z powyższych danych wynika, że najwyższą ilość punktów uzyskała klasa 3b, 3a oraz 2c technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Zachęcam do dalszej rywalizacji w kolejnych konkursach.

„Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”

Zebrała i opracowała Monika Kroehnke

Attachments: