EUROWEEK - warsztaty

• Opublikowano: wtorek, 09, październik 2018 09:53
  • Iwona Rokita-Lisiecka

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w “Euroweek Szkoła Liderów”.

Jest to 5 – dniowy cykl szkoleń prowadzonych przez Fundację Euroweek przy współpracy z m.in. Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Akademią Morską
w Szczecinie. Zajęcia prowadzone są przez anglojęzycznych lektorów – wolontariuszy z różnych krajów (np. Argentyna, Chiny, Dominikana, Etiopia) i obejmują następujące bloki tematyczne:

- praca w grupie,

- management

- kultury świata,

- stosunki międzynarodowe,

- studia i praca.

Warsztaty odbywają się w atrakcyjnych ośrodkach wczasowych w miejscowościach Ziemi Kłodzkiej. Pakiet obejmuje także zakwaterowanie i wyżywienie.

Podczas warsztatów istnieje możliwość wycieczek fakultatywnych.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa i podniosą swoje kompetencje językowe.

- praca w grupie,

- management

- kultury świata,

- stosunki międzynarodowe,

- studia i praca.

Podczas warsztatów istnieje możliwość wycieczek fakultatywnych.

Zakładany termin wyjazdu to 16-20 luty 2019r. Koszt wyjazdu to 380 pln oraz koszty transportu i ubezpieczenia.

Wszystkich zainteresowanych (bez względu na poziom językowy) prosimy o kontakt z:

- Beata Pełech - sala nr 58

- Iwona Rokita – Lisiecka - sala nr 57

w nieprzekraczalnym terminie do 19 października 2018r.