Szkolny Klub Muzomaniaków zaprasza na wystawę!

  • Opublikowano: poniedziałek, 12, marzec 2018 06:09
  • Iwona Walczak

SZKOLNY KLUB MUZOMANIAKÓW ZAPRASZA

NA WYSTAWĘ

"BIEDERMEIER"

"Biedermeier wszedł do słownika historii sztuki pod koniec XIX wieku jako nazwa stylu panującego w pierwszej połowie stulecia, przede wszystkim w sztukach użytkowych. Postrzegany jako „udomowiony romantyzm”, jest wieloznacznym pojęciem opisującym epokę pierwszej połowy XIX wieku w Europie Środkowej. Wystawa, na którą składają się obrazy, ryciny, meble, porcelana, szkło, złotnictwo, ubiory, akcesoria mody, zabawki i bibeloty to pierwszy tak wszechstronny pokaz biedermeieru w Polsce."

14 marca 2018 (środa)

MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE UL. WAŁY CHROBREGO 3

Zapisy na wystawę w sali 44 - do wtorku 13.03.2018.

Spotykamy się 14.03.2018 o godz. 16:15

w holu muzeum - budynek Teatru Współczesnego

Proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną 

IWONA CZAJKOWSKA-BAJOR