Spotkanie z autorem książki "Petarda biznesu"

Książnica Pomorska serdecznie zaprasza na spotkanie z Bartoszem Kajatem - lokalnym przedsiębiorcą, edukatorem, autorem i wydawcą książki „Petarda biznesu”.

Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Auli Książnicy Pomorskiej.

Chętnych uczniów, chcących wziąć udział w spotkaniu z Bartoszem Kajatem, prosimy o zapisy do 16 lutego 2018r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych,
Anna Barcicka

Bartosz Kajat jest pasjonatem wiedzy finansowej oraz gry planszowej Cashflow 101. Szuka niecodziennych rozwiązań biznesowych w oparciu o strategię win-win. Posiada własną misję: „Optymalizować życie innych ludzi”. Jest współzałożycielem i członkiem Stowarzyszenia Szersza Perspektywa w Szczecinie, które realizuje Program Rozwoju Osoby Przedsiębiorczej. W jego ramach współprowadzi warsztaty przeznaczone dla przedsiębiorców i nie tylko. Jest również członkiem założycielem Zachodniopomorskiej Indyjskiej Izby Gospodarczej.

Książkę „Petarda biznesu” napisał w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Zdradza w niej jak wykształcić w sobie postawę osoby przedsiębiorczej. Wyjaśnia, że kluczem do rozwiązania problemów finansowych nie jest większa ilość pieniędzy, a zmiana sposobu myślenia o nich. Informuje o sposobach umiejętnego wykorzystania informacji napływających  ze świata zewnętrznego w praktyce prowadzenia własnego biznesu.