Zajęcia biologiczno-chemiczne „ Laby biol-chem”

  • Opublikowano: czwartek, 06, grudzień 2018 02:05
  • Adam Grzegrzółka

W naszej szkole ruszyły zajęcia biologiczno-chemiczne „ Laby biol-chem”.
Prowadzone są przez nauczycielkę chemii- p. Agnieszkę Sadzikowską, oraz biologii p.Izabelę Kępczyńską- Sitkę.
Cel jaki sobie postawiłyśmy, to rozwijanie wśród naszych uczniów zainteresowań biologiczno-chemicznych, umiejętności eksperymentalnych podczas samodzielnego przeprowadzania doświadczeń. Kształtowanie przekonania, że podstawą współczesnych nauk przyrodniczych (biologii i chemii) jest właśnie eksperyment, doświadczenie, obserwacja i wyciąganie wniosków. Każdy uczeń uczestnicząc w tych zajęciach może odkryć w sobie ducha chemicznego, bądź biologicznego :)
Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu we wtorki-godz. 15.45-17.45.
Zapraszamy!