Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy w Berufliche Schule des Landkreises Vorpommern - Greiswald w Torgelow

  • Opublikowano: poniedziałek, 04, marzec 2019 15:04
  • Anna Barcicka

Galeria zdjęć

W dniu 27.02.2019r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy w zaprzyjaźnionej szkole Berufliche Schule des Landkreises Vorpommern - Greiswald w Torgelow. Temat przewodni to „Bohater mojego dzieciństwa”. Warto podkreślić, że młodzież korzystając z różnorodnych surowców wykazała się niebywałą wyobraźnią, pomysłowością i fantazją przez co jury miało niebywale trudne zadanie. Oceniany był wygląd prac, harmonia, nawiązanie do tematu przewodniego, stosowanie różnych technik i kompozycja smakowa.

Miło mi poinformować, że Monika Kalecińska z klasy III kc zajęła I miejsce, a Damian Stępień z klasy III c tżug III miejsce.

Gratulacje!

Danuta Sękalska