WOLONTARIUSZE DLA BRUNA

• Opublikowano: niedziela, 15 grudzień 2019 15:38
  • Katarzyna Bartkowiak

13 grudnia 2019 roku wolontariusze Naszej Szkoły współorganizowali Jarmark Bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej w Bezrzeczu na rzecz małego mieszkańca Skarbimierzyc Bruna.

Stoisko z naszymi słodkimi wypiekami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a bajecznie kolorowe pierniki zrobiły wręcz furorę wśród najmłodszy uczestników kiermaszu.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia, a w szczególności:

• Natalii, Kacprowi i Adrianowi z I k/c (G)

• Nikoli, Paulinie, Martynie, Mikołajowi z I d tżug (P)

• Kasi z I b tżug (G)

• Zosi z II a tżug

• Ani, Asi, Paulinie, Weronice, Kevinowi z II c tżug

• Magdzie z I tot (P)

• Asi , Monice z III a tżug

• mieszkankom internatu

• cukiernikom wraz z Panią Anną Zielińską

• Pani Magdalenie Bogusławskiej

• Pani Monice Kroehnke

• Pani Małgorzacie Piecyk

za upieczenie „góry” pierników i rogalików, przecudne piernikowe domki, ozdoby bożonarodzeniowe i nie tylko, transport oraz bezpośredni udział w kiermaszu.

Macie ogromne, otwarte na innych serca!!!

Zapraszamy do galerii foto

WOLONTARIUSZ W WESOŁEJ CHATCE

Dnia 25 października 2019 roku wolontariusze Naszej Szkoły w ramach corocznej akcji GODZINA DLA SZCZECINA organizowanej przez stowarzyszenie POLITES przeprowadzili warsztaty artystyczne o tematyce HALLOWEN dla podopiecznych świetlicy środowiskowej działającej pod patronatem PCK WESOŁA CHATKA.

Dzieci pod opieką Ani, Asi, Kevina, Elizy, Klaudii, Zosi i Bartka wykonały maski i plakat dotyczący tej tematyki, a po zajęciach zajadały upieczone przez Asię i Anię „paluchy wiedźmy”.

• Opublikowano: piątek, 18 październik 2019 17:55
  • Katarzyna Bartkowiak

W dniach 12-13 października 2019 roku wolontariusze naszej Szkoły Zosia Olszewska i Kevin Barański we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem wzięli udział w organizacji i przeprowadzeniu TARGÓW 60+, które odbyły się w Hali Arena.

Pomoc naszych wolontariuszy pozwoliła na sprawną realizację targów skierowanych do najstarszych mieszkańców naszego miasta.

WOLONTARIUSZE W DPS

• Opublikowano: niedziela, 22 wrzesień 2019 13:20
  • Katarzyna Bartkowiak

13 września  2019 roku wolontariusze Naszej Szkoły:

Anna Dąbrowska, Joanna Kłosowska, Karolina Mieszała, Damian Jakowiec, Weronika Łakomy, Paulina Czepiżak, Emilia Mikuś, Zofia Olszewska  uczestniczyli we współorganizacji obchodów Światowego Miesiąca Choroby Alzheimera w Domu Pomocy Społecznej w Szczecinie.

Naszym zadaniem było przygotowanie i serwowanie  poczęstunku dla pensjonariuszy oraz przybyłych gości.

Była praca, była zabawa, a przede wszystkim nowe doświadczenia!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na FB.

WOLONTARIUSZE NA START

• Opublikowano: niedziela, 15 wrzesień 2019 15:07
  • Monika Kroehnke

Dnia 31 sierpnia 2019 roku wolontariusze Naszej Szkoły uczestniczyli we współorganizacji GALI JUBILEUSZOWEJ OBCHODÓW 100 LECIA ZACHODNIOPOMORSKIEGO ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W SZCZECINIE, która odbyła się w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie:

Warsztaty czytelnicze w przedszkolu

• Opublikowano: poniedziałek, 17 czerwiec 2019 19:42
  • Katarzyna Bartkowiak

24. 05.2019 wolontariuszki z klasy I C tżug (Asia i Karolina) pod opieką Pani M. Bogusławskiej przygotowały warsztaty czytelnicze dla przedszkolaków.

Uczennice przedstawiły małym, słuchaczom wiersz Jana Brzechwy „Żaba” oraz przeprowadziły bardzo ciekawe zajęcia.

Zabawy było co nie miara, a małe serduszka pełne wdzięczności.