Podręcznik dla Ciebie :-)

 

Jak co roku, specjalnie dla Was organizujemy kiermasz podręczników.

Osoby, które są zainteresowane sprzedażą, proszę przynieść podręcznik do czytelni do 7 września. Wszystkich chętnych kupujących zapraszamy 8 oraz 9 września. Prosimy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu książek, aby ich wygląd zachęcał do kupna :-).

 

Aktywuj ferie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla młodzieży: Aktywuj ferie. 

Ferie za pasem i zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Chciałbyś/chciałabyś spędzić czas ciekawie i efektywnie? Jest na to rada! Dwa punkty informacyjne Europe-Direct-Szczecin i Eurodesk działające w Sekretariacie ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają na trzy bogate w ciekawe informacje dni, czyli ,,Aktywuj ferie” . Organizatorzy zapewniają,  że nie będzie nudno! Można się zgłosić na jeden cały dzień, dwa dni lub trzy dni. Zajęcia są oczywiście bezpłatne i będą się odbywały w sali 400 w budynku przy ul. Piłsudskiego 40-42, IV piętro (obok Pl.Rodła). Oprócz szansy na zdobycie wiedzy będzie też okazja, by zaopatrzyć się w ciekawe gadżety – dla uczestników organizatorzy szykują quizy z nagrodami.

Czytaj więcej: Aktywuj ferie

Andrzejkowe czary mary :-)

Dzisiaj, w kalendarzowe Andrzejki wszyscy którzy przybyli do holu budynku B mogli się świetnie bawić wraz z cygankami i czarownicą. Każdy mógł skorzystać z profesjonalnego wróżenia z ręki, poczęstować się ciasteczkiem z wróżbami, wylosować magiczną wórżbę. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przemiłą zabawę. Zapraszamy za rok, zaś już teraz przyjmujemy zapisy na chętnych na przyszłoroczne czarownice, a może nawet chętnych na szkolnych magów. Więcej zdjęć na naszym szkolnym Facebooku.