Za nami finały olimpiad polonistycznych!

  • Opublikowano: poniedziałek, 18 listopad 2019 16:51
  • Iwona Walczak

12 i 13 listopada uczniowie naszej szkoły z klas 3th, 4th, 2th, 3atż, 2atz, 2btż, 4btż i 4tot wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z mitologii greckiej i rzymskiej oraz w olimpiadzie poświęconej naszemu narodowemu wieszczowi – Adamowi Mickiewiczowi. Na wyniki musimy poczekać do końca stycznia, ale już dzisiaj chciałyśmy podziękować naszym uczniom, którzy przystąpili do konkursowych zmagań - za odwagę oraz za chęć sprawdzenia swojej wiedzy.

„Per aspera ad astra…”

Jednocześnie zachęcamy Was do startowania w następnych konkursach. Biorąc udział w konkursach rozwijamy swoją kreatywność, wyobraźnię, gwarantujemy sobie duże emocje i niezapomniane wrażenia. Dajemy sobie również możliwość zwiększenia wiary we własne siły oraz zaprezentowania różnorodnych talentów – literackich, recytatorskich, plastycznych, fotograficznych, aktorskich itp.

 Anna Włoch, Iwona Walczak