Wycieczka przedmiotowa SKH “Concierge”

Galeria zdjęć

Dnia 15 listopada 2016 r. członkowie Koła uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej, której głównym celem było zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem hotelu Novotel w Szczecinie.

Pani Anna Kaźmierczak, koordynator ds personalnych I administracyjnych, podczas prelekcji zaprezentowała funkcjonowanie poszczególnych działów w hotelu. Podczas zwiedzania uczniowie mieli możliwość poznać organizację pracy hotelu, zapoznać się z wyposażeniem pokoi, układem funkcjonalnym i wystrojem jednostek mieszkalnych, w tym dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz apartamentu. Poznali ofertę usług dodatkowych proponowanych przez hotel a także wyposażenie sali konferencyjnej. Zwiedzili restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej wraz z ogrodem letnim, a także zaplecze kuchenne. Mogli przyjrzeć się pracy w recepcji, zobaczyć jej część wewnętrzną z wyposażeniem technicznym oraz pomieszczeniem kierownika recepcji. Poznali system sygnalizacji alarmowej mający na celu wykrycie zagrożeń i przekazanie sygnałów umożliwiających natychmiastowe podjęcie działań zabezpieczających. Wycieczka edukacyjna umożliwiła zweryfikowanie wiedzy z praktyką. Zdobyta wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Anna Narzekalak