Szkolne Koło Hotelarskie „Concierge”

Tematem kolejnych zajęć Koła, które odbyły się w dniach 11 i 18 października, był:

„Hotelowy Concierge – specjalista od luksusu w standardzie”.  Uczniowie poznali genezę pracownika concierge w hotelu, jego predyspozycje psychofizyczne i intelektualne, zakres obowiązków. Zgłębili rolę, jaką odgrywa we współczesnym hotelarstwie concierge.

Czytaj więcej: Szkolne Koło Hotelarskie „Concierge”

Drugie spotkanie uczestników Szkolnego Koła Hotelarskiego „Concierge”

Na kolejnym spotkaniu Koła, które odbyło się 7 października 2016 roku, uczennice klasy trzeciej i czwartej Technikum hotelarskiego wzięły udział w eliminacjach (I etap szkolny) do IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej pod tytułem „Wyposażenie techniczne w hotelarstwie”. 

Miło nam ogłosić, że do II etapu – okręgowego zakwalifikowały się dwie uczennice klasy 4 th: Angelika Żychowicz i Ewa Nieznalska.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 Anna Narzekalak

Start Szkolnego Koła Hotelarskiego „Concierge”

Dnia 27 września 2016 roku odbyło się spotkanie organizacyjne z uczniami klas hotelarskich zainteresowanych udziałem w SKH „Concierge”. Wspólnie z nauczycielem prowadzącym ustalono ramowy plan pracy na rok szkolny 2016/2017.

Przedmiotem zainteresowania Koła jest szeroko rozumiane hotelarstwo. Działalność Koła koncentruje się głównie na inicjowaniu różnych działań na rzecz pogłębiania wiedzy i zainteresowań uczniów Technikum hotelarskiego Zespołu Szkół nr 6 w Szczecinie.

Czytaj więcej: Start Szkolnego Koła Hotelarskiego „Concierge”