Sukces Natalii!

W maju uczennica obecnej klasy 4TH, Natalia Chojnowska, wzięła udział w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Serce Kapsuły Czasu” organizowanego przez Fundację „TworzyMY Kraków”. 

Akcja Społeczna „Serce Kapsuły Czasu” jest elementem ogólnopolskiego projektu pn. „Kapsuła Czasu”, którego celem jest budowa rzeźby architektonicznej. Obiekt stanie w prestiżowej lokalizacji w Krakowie, na terenie kompleksu kulturalno-kawiarnianego przy ul. Dolnych Młynów. Celem Akcji Społecznej jest stworzenie przez dzieci i młodzież Serca Kapsuły Czasu – prac literackich i plastycznych, które zamknięte we wnętrzu Kapsuły, stanowić będą jej istotę. Dzieła przedstawiające wizje świata przyszłości staną się naszym wspólnym  dziedzictwem, które Fundacja TworzyMY Kraków podaruje następnym pokoleniom.

W październiku Natalia otrzymała informacje, że jej obie prace – plastyczna i literacka – zostaną zamknięte w Sercu Kapsuły Czasu a w grudniu nadeszło potwierdzenie w postaci certyfikatów.

Natalii serdecznie gratuluję i życzę sukcesu w następnych konkursach !

Iwona Walczak