DYREKTOR SZKOŁY:

 dr n. med. Adam Grzegrzółka     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Dyżur dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019  - środa w godz. 15.00 – 16.30
(po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się w sekretariacie)


 WICEDYREKTORZY:

 mgr Ewa Chmiela     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 mgr Małgorzata Taczała     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 mgr Agnieszka Rozwadowska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KIEROWNIK PRACOWNI CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO Nr 1

przy ul. Gen. Sowińskiego 3 w Szczecinie

mgr inż. Ewa Czerniak     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

KIEROWNIK PRACOWNI CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO Nr 2

przy ul. 3-go Maja w Szczecinie

mgr Ewa Koń     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

KIEROWNIK PRACOWNI CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO Nr 3

przy ul. Gen. J. Sowińskiego 3 w Szczecinie

mgr inż. Bogusława Pęciak     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK GOSPODARCZY SZKOŁY

mgr Emilia Drążek     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GŁÓWNY KSIĘGOWY SZKOŁY 

mgr Agnieszka Stolarek     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK INTERNATU

mgr Agata Partyka     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.