Szczeciński Salon Maturzystów Perspektywy 2019

• Opublikowano: niedziela, 22 wrzesień 2019 20:23
  • Katarzyna Bartkowiak
19.09.2019r. uczniowie klas czwartych naszej Szkoły mieli okazję wziąć udział w spotkaniach z przedstawicielami uczelni wyższych Szczecina i regionu oraz w warsztatach przedmiotowych w ramach Szczecińskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019. Akcja wzbudziła duże zainteresowanie wśród licznie zgromadzonej młodzieży szkół Szczecina i okolic.
Największym powodzeniem, również wśród naszych uczniów, cieszyły się warsztaty prowadzone przez Dariusza Kulmę, autora pozycji wydawniczych „Jak zdać maturę z matematyki?”. Prowadzący w bardzo humorystyczny i obrazowy sposób zaprezentował jak zmotywować siebie i polubić matematykę oraz  przedstawił techniki skutecznej nauki tego przedmiotu. Uczniowie zostali wyposażeni w materiały i informatory nt. oferty kształcenia na różnych uczelniach oraz, co najważniejsze, uzyskali przydatną wiedzę.
GDY CELE OBRANE, ŁATWIEJ JE ZDOBYĆ!

Beata Pełech
Patrycja Kosińska Lampka