Zebrania 19 września 2019 r.

  • Opublikowano: wtorek, 10 wrzesień 2019 20:54
  • Katarzyna Bartkowiak

KOMUNIKAT

 

19 września 2019 r. / czwartek /  o godz. 17:00

odbędą się zebrania

z rodzicami/opiekunami prawnymi uczniów

 wg poniższego harmonogramu:

 

Klasy pierwsze:

- 17:00 spotkanie z dyrektorem szkoły- sala gimnastyczna

- ok. godz. 17:30 spotkania z wychowawcami w salach

 

 TECHNIKUM HOTELARSKIE / po szkole podstawowej /

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

1 TECH. HOTELARSTWA

 

D. SIKUCIŃSKI

 

302

 

1 TECH. ORGANIZACJI TURYSTYKI

A. RATAJCZAK

 

83

 



 TECHNIKUM HOTELARSKIE / po gimnazjum /

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

1 TECH. HOTELARSTWA

 

Ł. MAŁECKI

 

46

 

1 TECH. ORGANIZACJI TURYSTYKI

A. SZESZKO

 

105

 



TECHNIKUM GASTRONOMICZNE / po szkole podstawowej /

 

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

1 A TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

T. TUREK

 

60

 

1 B TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

K. POLAK

 

205

 

1 C TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

E. WACH

 

54

 

1 D TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

M. LESIEŃ

 

63

 

 

TECHNIKUM GASTRONOMICZNE / po gimnazjum /

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

1 A TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

M. KROEHNKE

 

51

 

1 B TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

T. WARZOCHA

 

303

 

1 C TECH. ŻYWIENIA I USŁUG GASTRO.

P.PRZYBYLSKI

 

53

 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA / po szkole podstawowej /

 

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

1 KUCHARZ

 

M. BOGUSŁAWSKA

 

87

 

1 KUCHARZ/ CUKIERNIK

 

A. KULICKA

 

109

 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA / / po gimnazjum //

 

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

1 KUCHARZ/ CUKIERNIK

 

M. GONCIARZ

 

86

 

 

Klasy czwarte / maturalne/:

- godz. 17:00 spotkania z wychowawcami w salach

- 18:00 spotkanie z dyrektorem szkoły- sala gimnastyczna

 

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

4 A TŻUG

 

P. KOSIŃSKA-LAMPKA

 

56

 

4 B TŻUG

 

I. WIĘCH

 

208

 

4 TŻUG/KEL

 

I. CZAJKOWSKA- BAJOR

 

44

 

4 HOTELARZ

 

J. DREWNIAK

 

306

 

4 TOT

 

B. PEŁECH

 

58

 

 

 

KLASY II i III TECHNIKUM I SZKOŁY BRANŻOWEJ

- godz. 17:00 spotkania z wychowawcami w salach

 

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

2 A TŻUG

 

M. JANKOWSKA-LIPKA

 

65

 

2 B TŻUG

 

A. WŁOCH

 

106

 

2 C TŻUG

 

M. ŁATA

 

84

 

3 A TŻUG

 

E. PIERZCHAŁA

 

38

 

3 B TŻUG

 

A. SADZIKOWSKA

 

206

 

3 TŻUG/KEL

 

M. PIECYK

 

57

 

2 HOTELARZ

 

A. WIŚNIEWSKA

 

66

 

3 HOTELARZ

 

A. NARZEKALAK

 

42

 

2 TOT

 

D. WARZOCHA

 

305

 

3 TOT

 

K. KOCHMAŃSKA

 

101

 

 

 

 

KLASA

 

 

WYCHOWAWCA

 

 

SALA

 

2 KUCHARZ/ CUKIERNIK

 

I. WALCZAK

 

37

 

3 KUCHARZ

 

M. SOBCZAK

 

59

 

3 KUCHARZ/ CUKIERNIK

 

R. DZICZKIEWICZ

 

52