Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  • Opublikowano: niedziela, 21 czerwiec 2020 18:25
  • Katarzyna Bartkowiak

Uwaga!

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26 czerwca 2020r.

w formie spotkań z wychowawcami klas, na których uczniowie otrzymają świadectwa promocyjne.

 

W związku z obowiązującymi nadal procedurami dot. bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 spotkania będą odbywać zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

TECHNIKUM GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIE

/ po gimnazjum/

Lp

Klasa

Wychowawca

Sala

Godziny

1

I a tżug

M. Kroehnke

51

8:45 - 9:15

uczniowie od nr 1 do 10

9:25 - 9:55

uczniowie od nr 11 do 21

10:10 - 10:40

uczniowie od nr 22 do 33

2

I b tżug

T. Warzocha

306

13:15 -13:45

uczniowie od nr 1 do 10

13:55 - 14:25

uczniowie od nr 11 do 21

14:40 - 15:10

uczniowie od nr 22 do 32

3

I c tżug

P. Przybylski

84

8:45 - 9:15

uczniowie od nr 1 do 13

9:25 - 9:55

uczniowie od nr 14 do 25

10:10 - 10:40

uczniowie od nr 26 do 35

4

II a tżug

M. Jankowska-Lipka

56

13:15 - 13:45

uczniowie od nr 1 do 8

13:55 - 14:25

uczniowie od nr 9 do 17

14:40 - 15:10

uczniowie od nr 18 do 26

5

II b tżug

A. Włoch

106

9:30 - 10:00

uczniowie od nr 1 do 10

10:10 -10:40

uczniowie od nr 11 do 22

6

II c tżug

M. Łata

84

11:00 – 11:30

uczniowie od nr 1 do 10

11:40 - 12:10

uczniowie od nr 11 do 20

12:20 - 12:50

uczniowie od nr 21 do 28

7

III a tżug

E. Pierzchała

38

12:30 – 13:00

uczniowie od nr 1 do 13

13:10 do 13:40

uczniowie od nr 14 do 26

8

III b tżug

A. Sadzikowska

206

12:30 – 13:00

uczniowie od nr 1 do 10

13:10 do 13:40

uczniowie od nr 11 do 19

9

III tżug/kel

M. Piecyk

44

11:45 – 12:15

uczniowie od nr 1 do 11

12:25 - 12:55

uczniowie od nr 12 do 25

10

I tot

A. Szeszko

105

10:15 – 10:45

uczniowie od nr 1 do 11

10:55 - 11:25

uczniowie od nr 12 do 22

11:35 - 12:05

uczniowie od nr 23 do 32

11

II tot

D. Warzocha

303

14:00 – 14:30

uczniowie od nr 1 do 11

14:40 do 15:10

uczniowie od nr 12 do 23

12

III tot

K. Kochmańska

101

11:00 – 11:30

uczniowie od nr 1 do 12

11:40 - 12:10

uczniowie od nr 13 do 21

13

I hot

Ł. Małecki

42

11:00 – 11:30

uczniowie od nr 1 do 11

11:40 - 12:10

uczniowie od nr 12 do 21

12:20 - 12:50

uczniowie od nr 22 do 32

14

II hot

A. Wiśniewska

66

8:00 - 8:30

uczniowie od nr 1 do 14

8:40 - 9:10

uczniowie od nr 15 do 27

15

III hot

A. Narzekalak

42

od 9:00 do 9:30

uczniowie od nr 1 do 12

od 9:40 do 10:10

uczniowie od nr 13 do 21

 

TECHNIKUM GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIE

/ po szkole podstawowej /

Lp

Klasa

Wychowawca

Sala

Godziny

16

I a tżug

T. Turek

60

11:45 – 12:15

uczniowie od nr 1 do 10

12:25 - 12:55

uczniowie od nr 11 do 20

13:05 do 13:35

uczniowie od nr 21 do 28

17

I b tżug

K. Polak

205

od 8:45 do 9:15

uczniowie od nr 1 do 10

od 9:25 do 9:55

uczniowie od nr 11 do 20

od 10:20 do 10:50

uczniowie od nr 21 do 30

18

I c tżug

E. Wach

37

od 13:15 do 13:45

uczniowie od nr 1 do 10

od 13:55 do 14:25

uczniowie od nr 11 do 20

od 14:40 do 15:10

uczniowie od nr 21 do 27

19

I d tżug

M. Lesień

63

14:00 – 14:30

uczniowie od nr 2 do 15

14:40 do 15:10

uczniowie od nr 16 do 31

20

I hot

D. Sikuciński

302

8:00 - 8:15

uczniowie od nr 1 do 15

8:20 - 8:40

uczniowie od nr 16 do 31

21

I tot

A. Ratajczak

83

8:00 - 8:30

uczniowie od nr 1 do 11

8:40 - 9:10

uczniowie od nr 12 do 22

9:20 - 9:40

uczniowie od nr 23 do 33



BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4



Lp

Klasa

Wychowawca

Sala

Godziny

22

I kuch/cuk

M. Gonciarz

86

11:45 – 12:15

uczniowie od nr 1 do 13

12:25 - 12:55

uczniowie od nr 14 do 25

13:05 do 13:35

uczniowie od nr 26 do 33

23

II kuch/cuk

I. Walczak

47

10:15 – 10:45

uczniowie od nr 1 do 11

od 10:55 do 11:25

uczniowie od nr 12 do 25

24

I kucharz

M. Bogusławska

87

10:15 – 10:45

uczniowie od nr 1 do 10

od 10:55 do 11:25

uczniowie od nr 11 do 20

od 11:35 do 12:05

uczniowie od nr 20 do 27

25

I kuch/cuk

A. Kulicka

208

od 9:00 do 9:30

uczniowie od nr 1 do 15

od 9:40 do 10:10

uczniowie od nr 16 do 26



W dniu zakończenia roku szkolnego do szkoły będą otwarte dwa wejścia:

- wejście główne od ul. Sowińskiego dla sal w budynku A,

- wejście główne do budynku B dla sal w budynku B i C.

Przy wejściu będzie mierzona uczniom temperatura.

Uczniów obowiązują maseczki , własny długopis do podpisania odbioru świadectwa, dezynfekcja rąk i strój galowy.

Po otrzymaniu świadectw uczniowie opuszczają szkołę.