Targi EXPO Sweet

Uczestnicy projektu „Kreatywne warsztaty lodowe z Schöller Ice Cream" bardzo chętnie wzięli udział w pierwszym konkursie  dla chętnych z możliwością wyjazdu na targi EXPO Sweet do Warszawy. Wysłane przez nas propozycje deserów lodowych w pucharku i na talerzu wraz z recepturami  zdobyły uznanie i pozwoliły znaleźć się w gronie zwycięzców. Spośród uczestników konkursu tylko 10 szkół  zakwalifikowało się do wyjazdu na Targi EXPO Sweet do Warszawy w dniu 26 lutego 2020 r. Szkoły te otrzymają dofinansowanie  do  kosztów wynajęcia autokaru oraz bezpłatne zaproszenia na targi.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Opiekun  D.Sękalska